Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Złapiecie się za głowy po zobaczeniu, jak wygląda teraz Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV! Fani siłacza byli przerażeni

2022-03-16 7:32

W ostatnim czasie Krzysztof Radzikowski przeszedł wielką przemianę, co związane było z jego nowym zajęciem i przygotowywaniami do walki na gali FAME MMA. Gwiazdor Gogglebox TTV starcie ma już za sobą i teraz mógł wrócić do ostrych treningów na siłowni, czego efekt widać natychmiast. Krzysztof Radzikowski pochwalił się nowym zdjęciem w sieci, czym przeraził część swoich fanów. Wszystko przez jeden szczegół.

Krzysztof Radzikowski wielu osobom może kojarzyć się przede wszystkim z robiącą ogromne wrażenie muskulaturą i nic dziwnego. Jedna z największych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV przez niemalże całe swoje życie związana jest z zawodami dla najsilniejszych ludzi na świecie. W ostatnich miesiącach Radzikowski musiał jednak zmienić swój wygląd z powodu walki z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem na FAME 12. Od tamtej pory gwiazdor Gogglebox TTV zaczął z powrotem wylewać siódme poty na siłowni, czego efekty zauważalne są natychmiast. Radzikowski pochwalił się bowiem zdjęciem na którym pokazuje, jak wygląda obecnie. Jeden szczegół przerazić część fanów.

Zdjęcie roznegliżowanego Mariusza Pudzianowskiego trafiło do sieci! Było gorąco, pot lał się strumieniami

Krzysztof Radzikowski pokazała jak teraz wygląda! Ten widok zszokował fanów gwiazdy Gogglebox TTV. Wszystko przez jeden szczegół

Siłacz, który próbował swoich sił w FAME MMA doskonale wie, jak dbać o swoich fanów, co pokazywał już w przeszłości - chociażby ujawniają wreszcie informacje o sobie, o których wcześniej fani nie mieli pojęcia. Teraz Krzysztof Radzikowski postanowił pokazać w jakiej obecnie jest formie, czym zszokował część internautów i trudno im się dziwić. Internauci, którzy śledzą na co dzień gwiazdę Gogglebox TTV w sieci doskonale wiedzą, jaką muskulaturą mógł w przeszłości pochwalić się Radzikowski, jednak teraz wydaje się, jakby był w jeszcze lepszej formie niż przedtem. Jeden szczegół aż przeraził część fanów. Sprawdźcie, jak wygląda obecnie Krzysztof Radzikowski, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej.

Norman Parke nie zostawił wątpliwości przed FAME 13! Zapytali go o walkę z Boxdelem i Golą, ma propozycję

Sonda
Kto wygrałby walkę Radzikowski - Pudzianowski?
RADZIKOWSKI SZCZERZE O DYMACH W FAME MMA!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze