Marcin Najman

i

Autor: YouTube Marcin Najman

Wystrojony Marcin Najman złożył ważną deklarację przed tłumem ludzi. Stanął przed ołtarzem i nie wahał się ani chwili

2022-05-23 10:17

Marcin Najman niejednokrotnie udowadniał już, że jego rodzina ma dla niego największą wartość i jest w stanie zrobić dla swojej żony i córki naprawdę wiele. Nic więc dziwnego, że podczas jednego z najważniejszych dni w życiu jego dziecka, "El Testosteron" stanął przed ołtarzem, aby złożyć ważną deklarację przed ludźmi zebranymi w kaplicy. Częstochowski pięściarze nie wahał się ani chwili.

Fani Marcina Najmana doskonale wiedzą, że częstochowski pięściarz oraz jeden z włodarzy freak fightowej federacji MMA-VIP na pierwszym miejscu stawia swoją rodzinę, dla której jest w stanie zrobić naprawdę wiele. Choćby obalić Don Kasjo w walce bokserskiej. Jak się okazuje, "El Testosteron" odegrał też ważną rolę podczas podczas mszy świętej, kiedy jego córka przyjmowała sakrament I Komunii Świętej. Marcin Najman regularnie dzieli się w mediach społecznościowych kolejnymi momentami ze swojego życia oraz przemyśleniami, i tak ważną chwilą również musiał się pochwalić w internecie. 

Zdyszany Mariusz Pudzianowski zrobił to publicznie! W ogóle się nie wstydził, mnóstwo płynów

Ważna chwila w życiu Marcina Najmana. Stanął przed ołtarzem i złożył ważną deklarację. Nie wahał ani chwili

Okazuje się, że "El Testosteron" nie tylko był przy swojej córce w tak ważnej chwili jej życia, ale dodatkowo miał bardzo ważne zadanie. Mianowicie jeden z włodarzy federacji MMA-VIP musiał stanąć przed ołtarzem w towarzystwie kapłana i złożyć bardzo ważną deklarację przed wszystkimi ludźmi, którzy znajdowali się w kaplicy. Częstochowski pięściarz nie wahał się ani chwili i bez zająknięcia zwrócił się do zebranych osób.

Wielka zmiana w życiu Wojtka Szczęsnego! Żona bramkarza reprezentacji Polski wszystko pokazała, wielu może im zazdrościć

Zobaczcie, jak Marcin Najman wyglądał w dzieciństwie, zaglądając do galerii zdjęć poniżej

Marcin Najman stanął przed ołtarzem z ważnym przekazem. Wystrojony "El Testosteron" się nie wahał

"El Testosteron" został wybrany tym rodzicem dzieci pierwszokomunijnych, który musiał obiecać przed kapłanem dalsze wychowanie pociech w wierze katolickiej. - Obiecujemy też, że w przyszłości dołożymy wszelkich starań, aby czuwać nad pogłębieniem ich życia religijnego. Tym bardziej, że sakrament eucharystii niczego nie zmieni... wręcz przeciwnie. Rozpoczyna ich drogę do działania w wierze. Jako rodzice chcemy na tej drodze odegrać znaczącą rolę - zadeklarował przed ołtarzem Marcin Najman podczas sakramentu komunii swojej córki.

Kamil Stoch wprost podsumował Thomasa Thurnbichlera! Lider polskich skoczków już tego nie ukryje, tak wyglądają jego relacje z nowym trenerem

Marcin Najman stanął przed ołtarzem

i

Autor: Instagram/ marcin.najman screen Marcin Najman stanął przed ołtarzem

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Marcin Najman prowadził samochód mimo zakazu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze