Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Jeden ruch Roberta Lewandowskiego wywołał prawdziwą konsternację! Wymowny post kapitana polskiej kadry

2022-05-24 15:37

Fani Roberta Lewandowskiego z niecierpliwością wyczekują jakichkolwiek wieści w sprawie kapitana reprezentacji Polski i jego ewentualnego transferu, który wydaje się nieunikniony. Po tym, jak w niemieckiej prasie atmosferę podgrzał Pini Zahavi, który reprezentuje Lewandowskiego, oliwy do ognia dolał sam zainteresowany. Jeden post Roberta Lewandowskiego wystarczył, aby wywołać prawdziwą konsternację.

Pomimo tego, że kontrakt Roberta Lewandowskiego z Bayernem Monachium obowiązuje jeszcze przez rok niemal pewne wydaje się, że kapitan reprezentacji Polski opuści stolicę Bawarii podczas letniego okna transferowego. Po tym, jak agent Polak - Pini Zahavi namieszał nieco swoim wywiadem dla "Bilda", w którym ujawnił szczegóły jednego ze spotkań Lewandowskiego z dyrektorem Bayernu, sam "Lewy" postanowił nieco podgrzać atmosferę. Wystarczył mu do tego zaledwie jeden post, po którym fani nie wiedzieli co się dzieje. 

Wielka zmiana w życiu Wojtka Szczęsnego! Żona bramkarza reprezentacji Polski wszystko pokazała, wielu może im zazdrościć

Wystarczył jeden post Roberta Lewandowskiego, żeby wywołać konsternację. Chodzi o przyszłość kapitana polskiej kadry

Fani Roberta oraz Bayernu Monachium z niecierpliwością wyczekują jakichkolwiek informacji w sprawie Polaka, siedząc niemalże jak na szpilkach. Nic więc dziwnego, że każdy ruch kapitana reprezentacji Polski w mediach społecznościowych potrafi przykuć uwagę tłumów i nie inaczej było tym razem. Szczególnie, że lwia część kibiców może uważać, że zdjęcie opublikowane na profilach Lewandowskiego nie jest przypadkowe i zapowiada ogromne zmiany w jego karierze.

Kamil Stoch wprost podsumował Thomasa Thurnbichlera! Lider polskich skoczków już tego nie ukryje, tak wyglądają jego relacje z nowym trenerem

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!

Robert Lewandowski zaskoczył kibiców swoim postem w mediach społecznościowych. Zapanowała prawdziwa konsternacja

O co więc chodzi? O zdjęcie profilowe, które od kilku godzin widnieje na wszystkich profilach Roberta Lewandowskiego w sieci. Do tej pory kapitan polskiej kadry pozował na nim w koszulce Bayernu Monachium... aż do teraz. Napastnik mistrzów Niemiec postanowił zmienić zdjęcie i obecnie widnieje on tam w bluzie ze swojej kolekcji stworzonej we współpracy z 4F. Podobnie jak zdjęcie profilowe, zmianie uległo zdjęcie w tle, gdzie nie ma ani śladu Bayernu Monachium. To wywołało dyskusję nie tylko pod zdjęciami Lewandowskiego, ale również na Twitterze, gdzie kibice od razu zaczęli spekulować, że to zapowiedź zmiany barw klubowych przez Polaka.

Agent Lewandowskiego nie mógł tego dłużej ukrywać. Chodzi o Lewandowskiego. To, co zobaczył wprawiło go w osłupienie

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze