Marcin Najman

i

Autor: Twitter/ MarcinNajman Marcin Najman

Marcin Najman odkrył w sobie kolejny talent i rozłożył internautów na łopatki! To po prostu trzeba zobaczyć, hit

2022-05-24 18:12

Przez lata swojej kariery sportowej Marcin Najman stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce. "El Testosteron" na tym jednak nie poprzestaje i po tym, jak powołał do życia federację MMA-VIP, teraz postanowił spełniać się w kolejnej branży. Tym razem muzycznej. Na YouTubie Marcina Najmana pojawił się teledysk do piosenki "Dobro i zło", która rozłożyła internautów na łopatki. Musicie to usłyszeć.

Ciężko obecnie wyobrazić sobie fana sportów walki, który chociaż nie słyszałby nazwiska Marcina Najmana. Częstochowski pięściarz zyskał ogromną popularność nie tylko dzięki temu, że jest jednym z ojców polskiego freak fightu, ale również ze względu na swój bezkompromisowy styl bycia oraz smykałkę do zarabiania pieniędzy. Do tego "El Testosteron" doskonale wie, jak sprzedać swoją osobę w mediach społecznościowych, dzięki czemu jego kolejne walki śledzą tłumy widzów. Teraz jednak Marcina Najman postanowił podzielić się swoim talentem muzycznym, rozkładając przy tym internautów na łopatki. 

Wystrojony Marcin Najman złożył ważną deklarację przed tłumem ludzi. Stanął przed ołtarzem i nie wahał się ani chwili

Marcin Najman pokazał swój kolejny talent. "El Testosteron" wziął się na śpiewanie i rozłożył internautów na łopatki

Częstochowski pięściarz miał już okazję pokazać próbkę swojego wokalu przy okazji utworów promujących kolejne odsłony jego gali MMA-VIP. Teraz jednak "El Testosteron" poszedł o krok dalej i postanowił nagrać przebój "Dobro i zło", do którego teledysk ukazał się niedawno na YouTube'owym kanale Marcina Najmana. Internauci nie kryli swojego zaskoczenia talentem muzycznym częstochowianina, o czym dobitnie dali znać w komentarzach. 

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV zaliczył potężną wtopę publicznie! Już tego nie ukryje, wszystko się nagrało

Zobaczcie, jak Marcin Najman wyglądał w dzieciństwie, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Kto wygrałby walkę Marcin Najman - Norman Parke?

Marcin Najman wziął się za śpiewanie i rozłożył internautów na łopatki! Utwór "El Testosterona" hitem internetu

Jak wynika z opisu piosenki "Dobro i zło", za muzykę, wokal oraz tekst odpowiada w całości Marcin Najman, co skłoniło internautów do głębokich przemyśleń po przesłuchaniu utworu. - Marcinek, ty mi zaimponowałeś normalnie. Śpiewasz jak walczysz, wokal niczym kop w boksie, miód w moich uszach normalnie. - napisał jeden z widzów pod teledyskiem.  - Widzę, że talent muzyczny ma na poziomie tego sportowego... Trzeba przyznać, że umie trzymać niski poziom we wszystkim. - dodał kolejny z internautów. Sami sprawdźcie, jak Marcin Najman wypadł w roli wokalisty.

Jeden ruch Roberta Lewandowskiego wywołał prawdziwą konsternację! Wymowny post kapitana polskiej kadry

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze