to naprawdę on?

Sarius zdecydował się na potężną zmianę w wyglądzie! Porównania sypały się jak z rękawa. Aż trudno uwierzyć, że to on

2023-03-09 9:42

Podobnie, jak inne gwiazdy, raz na jakiś czas Sarius również zaskakuje swoich fanów swoim zmienionym wyglądem. Raper, który miał również okazję zadebiutować w oktagonie FAME MMA tym razem rozłożył internautów na łopatki. Gdy tylko zobaczyli jego ostatnie zdjęcie, porównania od razu sypały się, jak w rękawa. Oprócz nazwania Sariusa "wujkiem", nie zabrakło również porównania do... Jezusa.

Gwizdy estrady, ulubieńcy tłumów, czy po prostu influencerzy dość często decydują się na zmiany w swoim wyglądzie, nie tylko odświeżając swój wizerunek, ale przy okazji także zaskakując swoich fanów. Nie inaczej jest w przypadku Sariusa. Raper, który miał okazję walczyć również w federacji FAME MMA również chwali się w sieci zdjęciami, na których jak na dłoni widać jego przemianę. Tym razem, Mariusz Golling pochwalił się sporą zmianą w swoim wyglądzie przy okazji składania życzeń na Dzień Kobiet. I od razu ruszyła lawina. 

Przemiana Sariusa rozłożyła fanów na łopatki. Porównali go do... Jezusa. Wszystko przez ten szczegół

Na przestrzeni ostatnich lat, kiedy kariera Sariusa zaczęła nabierać tempa, fani mogli zauważyć kilka ważnych zmian w wyglądzie Sariusa, zaczynając od innej fryzury, przez liczne tatuaże. Teraz raper i zawodnik FAME MMA postanowił zapuścić zarost i pokazał swoim fanom, jak wygląda w takiej wersji. Porównania sypały się, jak z rękawa. Nie zabrakło również komentarzy, że wygląda jak Jezus Chrystus. Zobaczcie sami, jak obecnie wygląda Sarius, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć kolejną walkę Sariusa na FAME MMA?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze