ogromna przemiana

Nie mogliśmy rozpoznać Sariusa widząc, jak wielką przeszedł metamorfozę! To zdjęcie gwiazdora FAME MMA wielu zszokuje

2023-02-17 19:15

Mariusz Golling to obecnie nie tylko jeden z najpopularniejszych raperów na polskiej scenie, którego utwory przesłuchiwane są po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt milionów razy, ale również jedno z największych nazwisk w federacji FAME MMA. Wiele osób doskonale wie, jak obecnie wygląda Sarius, jednak sporo osób mogło nie wiedzieć, jak wyglądał w czasach, kiedy jego kariera dopiero raczkowała. A od tego czasu zmieniło się naprawdę dużo.

Federacja FAME MMA przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że w szeregach freak-fightowej organizacji pojawia się wiele mocnych nazwisk nie tylko ze świata internetu, ale także aktorzy i muzycy. Jedną z takich postaci bez dwóch zdań jest Mariusz "Sarius" Golling, obecnie jeden z najpopularniejszych raperów na polskiej scenie. Częstochowianin pomimo tego, że już dawno został ogłoszony przez FAME MMA do tej pory miał okazję stoczyć tylko jedną walkę, w której przegrał z Marcinem Wrzoskiem. Trudno obecnie znaleźć fana rapu, który nie wiedziałby, jak wygląda Sarius, ale niewiele osób może zdawać sobie sprawę z tego, jak Mariusz Golling wyglądał niemalże 10 lat temu. A zmieniło się naprawdę dużo.

Sarius przeszedł niesamowitą przemianę! Nie mogliśmy uwierzyć, że to naprawdę on. Wystarczyło jedno zdjęcie

Obecnie Sarius może być kojarzony przede wszystkim ze względu na liczne tatuaże, które zdobią jego ciało. Raper oraz gwiazdor federacji FAME MMA zdecydował się również na projekt umiejscowiony na jego szyi. W czasach, kiedy jego kariera dopiero raczkowała, a częstochowianin marzył o miejscu, w którym jest obecnie, jego wygląd prezentował się zupełnie inaczej. Zobaczcie, jak przez lata zmienił się Sarius, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć kolejną walkę Sariusa na FAME MMA?
Najnowsze