Marcin Najman

i

Autor: Instagram/ marcin.najman Marcin Najman

mocna reakcja

Tego Marcin Najman już nie przepuści! Nie wytrzymał po słowach Jacka Murańskiego: "Nic z tego..."

2022-11-29 19:19

Wielu fanów freak-fightu wyczekuje walki Marcina Najmana z Jakiem Murańskim, o której słyszymy już od dłuższego czasu. Jak na razie jednak najwięcej mówi się o zasadach, które miałyby obowiązywać w starciu "El Testosterona" ze "Starym Muranem" i częstochowianin na większość z nich przystał bez mrugnięcia okiem. Teraz jednak postanowił postawić twarde weto.

Po swojej walce Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem, powrócił temat walki "El Testosterona" z Jackiem Murańskim. Na razie jednak pomiędzy zawodnikami trwa przeciąganie liny o to, na jakich zasadach miałoby odbyć się starcie i pomimo wielu cierpkich słów z obydwóch stron, Marcin Najman jest w stanie zgodzić się na większość pomysłów "Starego Murana". Ten jednak wpada na kolejne pomysły, a jeden z nich sprawił, że Marcin Najman powiedział "dość!".

Ostra reakcja Marcina Najmana! Tego już Jackowi Murańskiemu nie przepuści, na to się nie zgodzi

Marcin Najman po raz kolejny postanowił nagrać krótkie wideo, w którym odnosi się do pomysłów Jacka Murańskiego i tym razem przekazał, że "Stary Muran" chciałby walki, w której niedozwolony będzie parter. Jak się okazuje, to dla "El Testosterona" jest już zbyt wiele i nie ma zamiaru przystawać na ten akurat warunek swojego być może najbliższego rywala. 

Tego Marcin Najman już nie przepuści! Nie wytrzymał po słowach Jacka Murańskiego: "Nic z tego..."

- No powiem Wam, że wyjątkowa gadzina z tego "Starego Fraglesa"... Już się obs**ł i chce z naszej walki wyłączyć parter. A jeszcze niedawno przecież wypisał takie zasady, które mają obowiązywać - najbrutalniejsze, jakie mógł sobie wymyślić i ja się pod wszystkim podpisałem! A on dzisiaj chce parter wyłączać... Nic z tego obs***cu! Walczymy z parterem! - powiedział dosadnie Marcin Najmana w swoim materiale. Taki obrót spraw z pewnością nie napawa optymizmem fanów, którzy wyczekują walki Najmana z Murańskim.

Zobaczcie, jak Marcin Najman wyglądał w dzieciństwie, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czekasz na walkę Najman - Murański?
Najman - Jóźwiak to ustawka? Szczery wywiad "El Testosterona" po klęsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze