Tylko Jeden: Niespodziewane rozstrzygnięcie! Lekarze musieli przerwać walkę [WIDEO]

2020-03-20 23:21 MC
Adrian Bartosiński vs Kamil Dołgowski
Autor: Polsat.pl Adrian Bartosiński vs Kamil Dołgowski

W trzecim odcinku programu Tylko Jeden zmierzyli się Adrian Bartosiński i Kamil Dołgowski. Ich pojedynek zakończył się dość zaskakująco... W pewnym momencie lekarze zaczęli podejrzewać, że u tego drugiego doszło do niebezpiecznego urazu wewnątrzczaszkowego i przerwali walkę! - Trzeba się z tym pogodzić i spakować walizki - powiedział rozczarowany Dołgowski.

- Wychowałem się na śródmieściu we Wrocławiu. Jest tu bardzo duża bieda. Większość moich kolegów skończyła na odwykach, albo siedzą w więzieniu. Gdyby nie MMA to też bym siedział w kryminale, albo stał pod bramą - opowiadał o sobie Kamil Dołgowski, który traktował udział w programie Tylko Jeden jako wielką szansę.

I on, i Adrian Bartosiński nie szczędzili sobie ciosów. W trakcie przerwy między rundami doszło do wyjątkowej sytuacji. Lekarze zauważyli, że jedna źrenica u Dołgowskiego była o wiele mniejsza od drugiej. Zaczęli podejrzewać uraz wewnątrzczaszkowy, dlatego postanowili przerwać walkę w trosce o zdrowie zawodnika. - To jest walka! Chce się bić! Bijemy się do końca - krzyczał Dołgowski, który nie mógł się pogodzić z tym, co się stało. Nie krył przy tym łez...

W programie Tylko Jeden zawodnicy walczą o kontrakt z Federacją KSW o wartości 200 tysięcy złotych. Wcześniej odpadli Paweł Kiełek i Mariusz Radziszewski.

Najnowsze