FAME MMA 15: Linkiewicz - Lil Masti

i

Autor: FAME MMA / Instagram FAME MMA 15: Linkiewicz - Lil Masti

FAME MMA 15

Ważne informacje przed FAME MMA 15! Chodzi o pojedynek Marty Linkiewicz i „Lil Masti”, znamy wynik ważenia

2022-08-25 12:18

Gala FAME MMA 15 zbliża się wielkimi krokami. W walce wieczoru Marta Linkiewicz zmierzy się z Anielą „Lil Masti” Bogusz. Zawodniczki rywalizować będą aż o trzy pasy – królowej freak-fightów i dwa FAME MMA. Pojawiły się ważne informacje przed łódzką galą. Chodzi właśnie o starcie „Linkimaster” z „Lil Masti”. Wiemy, która z zawodniczek była cięższa na porannym ważeniu.

Ten pojedynek rozgrzeje cały polski internet. Ponad 1100 dni przerwy, trzy pasy mistrzowskie na szali i tytuł niekwestionowanej królowej polskich freak-fightów. Aniela „Lil Masti” Bogusz i Marta Linkiewicz mają sobie sporo do udowodnienia i to nie podlega żadnej wątpliwości. Złośliwości i nerwowe wymiany zdań podczas konferencji i spotkań to coś, co kibiców nie zaskakuje już w choćby najmniejszym stopniu. W walce wieczoru FAME MMA 15 nie zabraknie gigantycznych emocji i nerwów.

FAME MMA 15: Linkiewicz - Lil Masti. Kto był cięższy?

Podczas czwartkowego porannego ważenia zawodniczki spełniły limity wagowe bez większych problemów. Z tego, co udało nam się usłyszeć z bliskiego otoczenia Linkiewicz i Lil Masti, nieznacznie cięższa była pierwsza z nich. „Linkimaster” miała wnieść na wagę pół kilograma więcej. Czy ta przewaga przełoży się na coś także w ringu? Linkiewicz przegrała pierwszy pojedynek przed czasem. Przez trzy lata dokonała jednak wielkiego progresu!

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem!

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 14
Zacznijmy od czegoś łatwego. W walce wieczoru FAME MMA 1 zawalczył Michał "BOXDEL" Baron. Kto był jego rywalem?

Najważniejszą informacją dla kibiców z pewnością będzie fakt, że żaden z pojedynków nie jest na ten moment zagrożony. Wszyscy zawodnicy mieli wykonać wagowe limity. Nie ma także problemów zdrowotnych, co oznacza, że kibice najprawdopodobniej obejrzą wszystkie zaplanowane pojedynki.

Mroczna przeszłość gwiazdy FAME MMA wyszła na jaw. Arkadiusz Tańcula do wszystkiego się przyznał, szczere wyznanie

Kiedy gala FAME MMA 15?

Gala FAME MMA 15 odbędzie się już w piątek 26 sierpnia. Wydarzenie odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Początek imprezy około 20:00. Transmisja tylko w systemie PPV na FAMEMMA.tv! Relacja na żywo z FAME MMA 15 na gali Sport.se.pl! Zapraszamy.

Sonda
FAME MMA 15 - Linkiewicz kontra Bogusz - kto wygra?
Sarius przed walką na FAME MMA 15
Najnowsze