QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem!

i

Autor: Instagram / FAME MMA QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem!

FAME MMA

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem!

2022-08-25 10:36

FAME MMA to jedna z najprężniej działających freak-fightowych organizacji w Europie. Nie ma wielu federacji, które działają z takim rozmachem jak właśnie FAME. W piątek, 26 sierpnia odbędzie się kolejna gala. Chcielibyśmy zaprosić Was do zabawy tuż przed piętnastym wydarzeniem FAME MMA. Przygotowaliśmy dla Was quiz, w którym możecie sprawdzić, czy jesteście prawdziwymi fanami. Gwarantujemy, że o komplet punktów łatwo nie będzie! QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem!

Quiz wiedzy o FAME MMA! Sprawdź się w naszym quizie

Przed nami gala FAME MMA 15! Już w piątek 26 sierpnia odbędzie się kolejne wydarzenie największej europejskiej freak-fightowej organizacji. Najpopularniejsi polscy celebryci wyjdą do klatki, by wyjaśnić swoje konflikty. To już piętnasta gala organizacji FAME MMA. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować dla Was wielkie wyzwanie! Quiz wiedzy o FAME MMA to nasza propozycja na sprawdzenie swojej wiedzy. Kilka pytań z pewnością nie należy do prostych i będziecie mieli niezłą zagwozdkę. Sprawdźcie się, a potem pochwalcie swoim wynikiem. Powodzenia!

Elizabeth "Liza" Anorue to nowa gwiazda FAME MMA! Zobacz najgorętsze zdjęcia popularnej influencerki

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 14
Zacznijmy od czegoś łatwego. W walce wieczoru FAME MMA 1 zawalczył Michał "BOXDEL" Baron. Kto był jego rywalem?

Kiedy gala FAME MMA 15?

Gala FAME MMA 15 odbędzie się już w piątek 26 sierpnia. Wydarzenie odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Początek imprezy około 20:00. Transmisja tylko w systemie PPV na FAMEMMA.tv! Relacja na żywo z FAME MMA 15 na gali Sport.se.pl! Zapraszamy.

Jacek Murański bez hamulców o Tańculi. Wytoczył najcięższe działa. Pojechał po całości

Czym jest quiz?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Zobacz zdjęcia "Lizy", popularnej streamerki i gwiazdy FAME MMA w galerii poniżej.

Czy Ivi Lopez odejdzie za wielkie pieniądze? Wojciech Cygan komentuje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze