Jacek Murański, FAME MMA 15 Cage

i

Autor: Zrzut ekranu/YouTube/FAME MMA Jacek Murański podczas FAME MMA 15 Cage

Atak przed FAME MMA 15

Jacek Murański bez hamulców o Tańculi. Wytoczył najcięższe działa. Pojechał po całości

2022-08-22 8:11

Już w najbliższy piątek zobaczymy kolejną odsłonę FAME MMA. Dość nietypowo, bo w piątek odbędzie się już 15 gala tej federacji i tradycyjnie emocji nie powinno zabraknąć. Podczas najbliższego wydarzenia zobaczymy wiele znanych nazwisk, a wielu czeka na kolejną odsłonę rywalizacji Arkadiusza Tańculi z klanem Murańskich. Atmosferę podgrzewają słowa Jacka Murańskiego skierowane do rywala.

Patrząc na kartę walk FAME MMA 15 trzeba stwierdzić jasno, że podczas piątkowej gali będzie działo się dużo. W klatce zobaczymy m.in. Martę Linkiewicz, Anielę "Lil Masti" Bogusz, Sariusa, Marcina Wrzoska, czy Marcina Dubiela. Ale chyba najbardziej wyczekiwanymi pojedynkami są te pomiędzy Arkadiuszem Tańculą a Mateuszem i Jackiem Murańskimi.

Marta Linkiewicz stanęła przed lustrem i podwinęła koszulkę! Fani "Linkimaster" mogą być pod wrażeniem, mocne widoki

Jacek Murański bez ogródek o Tańculi. Nie gryzł się w język

Konflikt między tą trójką trwa już od naprawdę dawna. Panowie nie szczędzą sobie gorzkich słów i bardzo często zaczepiają się przy każdej możliwej okazji. Arkadiusz Tańcula miał okazję walczyć i z Mateuszem i z Jackiem. Obie te walki padły łupem Tańculi, ale w piątek zobaczymy kontynuację sporu, a przede wszystkim pojedynków.

Anthony Joshua zabrał głos po skandalicznym zachowaniu. Mówi o mrocznym miejscu, wspomniał o Usyku

Sarius przed walką na FAME MMA 15

Tańcula ma stoczyć dwie walki podczas FAME MMA 15. Najpierw z Mateuszem Murańskim, a jeśli nic nie będzie stało na przeszkodzie, również z Jackiem Murańskim. I ponownie w rzymskiej klatce. Przed piątkową galą emocje podkręcają słowa, jakie pod adresem Tańculi w zapowiedzi wydarzenia powiedział starszy z rodu Murańskich. Nie przebierał on w słowach.

- Podstępność, dwulicowość, osobowość bardzo fałszywa. Nie bez powodu się skumał z największym trollem i szkodnikiem w tej chwili polskiego internetu, czyli samozwańczym "Szalonym Reporterem" - powiedział Jacek Murański. - Będę miał okazję obić ich obu naraz, na jednej gali. Zrobię to z niewątpliwą radością i przyjemnością. Tańcula, zdałeś mi ostatnio 156 ciosów bezkarnie. Nie masz żadnych szans, gdy wyjdę do Ciebie zdrowy. Żadnych ty wiesz i ja to wiem - ocenił.

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź się w naszym quizie! 

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 14
Zacznijmy od czegoś łatwego. W walce wieczoru FAME MMA 1 zawalczył Michał "BOXDEL" Baron. Kto był jego rywalem?
Sonda
Czy Arkadiusz Tańcula pokona Murańskich?
Najnowsze