Odważne fotki

Elizabeth "Liza" Anorue to nowa gwiazda FAME MMA! Zobacz najgorętsze zdjęcia popularnej influencerki

2022-08-22 22:31

Organizacja FAME MMA zaskoczyła wszystkich! Niemal nikt nie spodziewał się, że podczas drugiej konferencji przed galą ogłoszony zostanie nowy transfer. Elizabeth "Liza" Anorue trafiła do FAME MMA tuż po tym, jak zyskała wielką popularność w sieci streamując razem z "Franiem". Jej zdjęcia potrafią rozgrzewać internautów. Influencerka rozgrzewa fanów regularnie!

Takiej bomby nikt się po prostu nie spodziewał! Elizabeth "Liza" Anorue została nową gwiazdą organizacji FAME MMA. Popularna i trendująca w ostatnim czasie w mediach społecznościowych streamerka i influencerka pojawiła się na II konferencji przed galą numer 15. Elizabeth "Liza" Anorue wybiła się podczas współpracy z "Franiem", czyli innym zawodnikiem freak-fightowej organizacji, który będzie się bił ze swoim internetowym wrogiem "Paramaxilem". "Liza" i "Franio" współpracowali ze sobą podczas internetowych transmisji. Ich rzekoma relacja bardzo rozgrzewała internautów.

Norman Parke miał się bić z Sariusem na FAME MMA 15! Znamy powody, czemu tak się nie stało

Elizabeth "Liza" Anorue zawodniczką FAME MMA. Zobacz gorące zdjęcia nowej gwiazdy!

"Liza" w FAME MMA? To może być internetowy hit! W ostatnim czasie popularność Elizabeth Anorue wystrzeliła. Na jej Instagramie obserwuje ją ponad 160 tysięcy osób. Z kolei na TikToku jej profil zafollowowało już ponad milion fanów. W social-mediach znalazło się już wiele odważnych zdjęć "Lizy". Oglądaj je w galerii!

Jacek Murański bez hamulców o Tańculi. Wytoczył najcięższe działa. Pojechał po całości

Konferencja FAME MMA: Liza nową zawodniczką organizacji

Nowa zawodniczka freak-fightowej organizacji odniosła się m.in. do sprawy swojego byłego "chłopaka", z którym regularnie streamowała. Przyznała, że nic ich nie łączyło!

- Nie byliśmy razem. Chłopak pi****li głupoty. Na wywiadach zdradza moje sekrety. Nie wiem, co mam zrobić z takim chłopakiem - mówiła na konferencji prasowej.

Sarius przed walką na FAME MMA 15

Kiedy gala FAME MMA 15?

Gala FAME MMA 15 odbędzie się już w piątek 26 sierpnia. Wydarzenie odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Początek imprezy około 20:00. Transmisja tylko w systemie PPV na FAMEMMA.tv! Relacja na żywo z FAME MMA 15 na gali Sport.se.pl! Zapraszamy.

Sonda
FAME MMA 15 - Linkiewicz kontra Bogusz - kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze