ogromna przemiana

Wbiło nas w fotel po zobaczeniu, co zrobił ze sobą Kacper Błoński! Niewiarygodna przemiana gwiazdora FAME MMA

2023-03-02 10:40

Od czasu pierwszej walki Kacpra Błońskiego w federacji FAME MMA minęły już ponad 2 lata. Influencer bez dwóch zdań zalicza się do tych zawodników freak-fightowej federacji, którzy na poważnie podchodzą do treningów oraz kolejnych walk, co doskonale widać po jego formie i sylwetce. Błoński spędza na siłowni i treningach ogromną ilość czasu, co oczywiście przynosi efekty. Po zobaczeniu, jak wielką przemianę przeszedł gwiazdor FAME MMA, nie kryliśmy zdziwienia.

Wielu zawodników freak-fightowych federacji, w tym oczywiście FAME MMA bardzo poważnie podchodzi do swoich kolejnych walk i robi wszystko, aby jak najlepiej przygotować się przed wejściem do klatki. Do tej grupy zawodników bez dwóch zdań zalicza się Kacper Błoński, który na treningach oraz siłowni wylewa siódme poty, spędzając tam naprawdę dużo czasu. Jego ciężka i żmudna praca przynosi oczywiście efekty, w postaci chociażby ogromnej przemiany jego ciała. Gwiazdor FAME MMA postanowił pokazać, jak bardzo zmienił się od czasu, kiedy zaczął trenować na poważnie. 

Ogromna przemiana Kacpra Błońskiego! Niewiarygodne, co zrobił ze sobą gwiazdor FAME MMA 

Do tej pory Kacper Błoński stoczył dla federacji FAME MMA cztery pojedynki i wygrał aż trzy z nich. Naturalne wydaje się więc, że już niebawem znów zobaczymy "Crushera" w oktagonie i gwiazdor FAME MMA chce przygotować się do tej chwili jak najlepiej. Po ciężkich treningach postanowił pokazać, jak jego ciało zmieniło się w przeciągu ponad dwóch lat. Uczciwie trzeba przyznać, że metamorfoza Kacpra Błońskiego robi wrażenie i wiele osób z pewnością chciałoby być na jego miejscu. Zobaczcie sami, jak zmienił się Kacper Błoński, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Wojewódzkiego w FAME MMA?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze