Alan Kwieciński i Denis Bad Boy Załęcki - zadyma przed High League 2

i

Autor: Mateusz Sobiecki / SE Alan Kwieciński i Denis "Bad Boy" Załęcki - zadyma przed High League 2

Wielka zadyma przed High League 2! Załęcki uderzył Kwiecińskiego, mamy zakulisowe nagrania

2022-02-04 22:19

Najgorętszy konflikt internetu już w sobotę rozstrzygnie się w klatce. W krakowskiej Tauron Arenie na High League 2 Denis „Bad Boy” Załęcki zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Zetrą się ze sobą kolejny, już czwarty raz. Mamy zakulisowe nagrania ze starcia podczas ceremonii ważenia. „Zły Chłopak” zdzielił rywala łokciem. „Alanika” odciągali od przeciwnika szefowie High League.

Najpierw gorąco zrobiło się podczas programu na żywo „Rundki”. Załęcki spoliczkował rywala i rozpętała się szarpanina. - Moja była dziewczyna uderzała mocniej – śmiał się z rywala Kwieciński. Później zagotowało się podczas drugiej konferencji prasowej, gdy „Bad Boy” dosięgnął przeciwnika swoją pięścią, ale nic mu nie zrobił. W klatce organizacji High League w pojedynku w K-1 przemówi czysty sport. W tym przeważa Kwieciński, który był wicemistrzem świata w tej dyscyplinie.

HIGH League 2: Zadyma na ceremonii ważenia

Wszyscy spodziewali się, że już podczas ceremonii ważenia będzie spokojnie. Ale naładowani Kwieciński i Załęcki znów się starli – już trzeci raz przed samą walką. I znowu to „Bad Boy” zaczął zadymę! Uderzył z łokcia swojego rywala, a momentalnie do akcji wkroczyła ochrona. Sytuację próbował uspokoić też Malik Montana.

Panowie podeszli jeszcze raz do face-to-face, ale momentalnie znów zaczęła się zadyma. Kolejny raz wkroczyła między nich ochrona. Alan Kwieciński opuścił scenę, a od powrotu na nią odciągali go właściciele High League. Mamy zakulisowe nagranie z całej sytuacji. Możecie je obejrzeć poniżej i na kanale KOLOSEUM na YouTube!

Gala High League 2 już w sobotę, 5 lutego do obejrzenia tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić na HighLive.tv!

Sonda
High League 2: Kto wygra walkę Załęcki - Kwieciński?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze