Mariusz Pudzianowski i Krystian Pudzianowski

i

Autor: Instagram Mariusz Pudzianowski i Krystian Pudzianowski

Wystarczyło jedno zdjęcie Pudzianowskiego, żeby fani zaczęli śpiewać piosenki Krzysztofa Krawczyka! Wszystko przez jego niecodzienny strój

2021-07-21 14:51

Krystian Pudzianowski, podobnie jak wielu innych sportowców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest prowadzenie profili w mediach społecznościowych, a co za tym idzie dbanie o swoich fanów i często dzieli się kolejnymi zdjęciami oraz faktami ze swojego życia. Tym razem brat Mariusza Pudzianowskiego zaskoczył internautów, publikując zdjęcie w dość niecodziennym stroju. Reakcja fanów była natychmiastowa i nie zabrakło piosenek Krzysztofa Krawczyka.

Spośród braci Pudzianowskich, niewątpliwie największą karierę zrobił Mariusz, który przez wielu fanów uznawany jest za ikonę polskiego sportu oraz jednego z ojców polskiego MMA. Jego młodszy brat Krystian również może pochwalić się dużą sławą, którą zdobył dzięki swoim aktywnościom nie tylko w sportach walki, ale również muzyce. Młodszy z braci Pudzianowskich ostatnio zszokował swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie w dość niecodziennym stroju, co od razu przykuło uwagę internautów. - Trzeba mieć dystans do siebie zawsze. Dziś taka sytuacja. Parostatkiem w piękny rejs - napisał na Instagramie Krystian Pudzianowski publikując zdjęcie w stroju przypominającym marynarza. 

Marcin Najman potwierdził swój powrót! Będzie walczył z szefem polskiej federacji MMA. Na jednym starciu się nie skończy

Krystian Pudzianowski zaskoczył zdjęciem 

Zdjęcie Krystiana Pudzianowskiego i opis pod zdjęciem sprawiły, że internauci natychmiast zareagowali na wpis gwiazdora i zaczęli pisać w komentarzach fragmenty tekstów Krzysztofa Krawczyka. - Parostatkiem w piękny rejs... Z takim kapitanem to i na koniec świata można płynąć ;) - napisała jedna z fanek młodszego z braci Pudzianowskich. - Chciałem być marynarzem, chciałem mieć tatuaże - dołączył się kolejny z internautów. 

Ewa Brodnicka wylądowała na dołku! Padła ofiarą byłej swojego chłopaka, prawda wyszła na jaw

Zobaczcie jak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski w naszej galerii zdjęć 

Szef FAME MMA szykuje BOMBĘ z DON KASJO l Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze