Ewa Brodnicka wylądowała na dołku! Padła ofiarą byłej swojego chłopaka, prawda wyszła na jaw

2021-07-21 12:39
Ewa Brodnicka
Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka od lat jest jedną z ikon kobiecego boksu. Była mistrzyni Europy i świata w wadze piórkowej jest postacią bardzo barwną, która nie raz opowiadała o swoich barwnych przeżyciach i szczegółach życia prywatnego. Okazuje się, że sportsmenka pewnego razu wylądowała na dołku! Wszystko przez byłą dziewczynę swojego chłopaka, która poczuła się źle z zachowaniem sportsmenki i doniosła o tym policji. Funkcjonariusze postanowili podjąć się interwencji.

Ewa Brodnicka jest postacią, która od lat jest jedną z najbardziej charakterystycznych person polskiego boksu. Mistrzyni nie raz udowadniała swoją klasę, podnosząc pasy za mistrzostwo świata i Europy w wadze piórkowej. Kobieta bardzo często udzielała także dość osobistych wywiadów, w których opowiadała o szczegółach swojego życia prywatnego. W rozmowie z portalem "Onet" sportsmenka wyznała, że trafiła na policyjny dołek, gdy miała dziewiętnaście lat. Wszystko przez byłą dziewczynę jej ówczesnego chłopaka.

Wszyscy mylili się co do rozmiaru Wilfredo Leona. Żona wzięła miarkę i dokładnie go zmierzyła, jest potężny

Ewa Brodnicka powiedziała o problemach z policją. Miała zaledwie dziewiętnaście lat

O ile problemy gwiazd sportów walki z policją i prawem, są tematem dość ciężkim, o tyle jest to dość duża rzadkość, jeśli chodzi o kobiety uprawiające te dyscypliny. Ewa Brodnicka, w wywiadzie z 2015 roku przyznała, że miała problemy z policją, przez byłą dziewczynę swojego ówczesnego chłopaka. Wszystko przez potencjalne groźby, jakie miała otrzymywać domniemana poszkodowana.

- Siedziałam raz na dołku, 12 lat temu, za kłótnie z byłą dziewczyną mojego chłopaka. Zadzwoniła na policję, bo twierdziła, że jej grożę. Ale później wszystko się wyjaśniło. Miałam wtedy 19 lat, więc było to zanim zaczęłam trenować boks - opowiedziała bokserka.

Bezczelnie pominęli Lewandowskiego. Tego nie da się wytłumaczyć, czysta kpina z Polaka

Brodnicka wyciągnęła lekcję z tamtej sytuacji

Pobyt "na dołku" sprawił, że Ewa Brodnicka wyniosła ważną, życiową lekcję. Od tamtej pory zaczęła przekierowywać swoją agresję w inną stronę, a z negatywnymi emocjami stara się radzić na treningach,

- Od tamtej pory całą moją agresję wyładowuję na treningach. Teraz nie wyobrażam sobie siebie stojącej przed blokiem i grożącej komuś. Jestem już dojrzałą i bardziej inteligentną kobietą niż wtedy. - powiedziała Ewa Brodnicka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE