Wszyscy mylili się co do rozmiaru Wilfredo Leona. Żona wzięła miarkę i dokładnie go zmierzyła, jest potężny

2021-07-21 9:50
Wilfredo Leon
Autor: SE Wilfredo Leon

Wilfredo Leon jest postacią, której nie trzeba przedstawiać. Siatkarz reprezentacji Polski jest uważany za jedną z największych gwiazd światowej siatkówki i wiele fanów uważa, że to jego dobra gra może przełożyć się na triumf drużyny narodowej w trakcie zawodów w stolicy Japonii. Kilka lat temu ciekawostką na temat gracza podzieliła się jego żona - Małgorzata, która powiedziała o prawdziwych rozmiarach swojego męża. Jak sama przyznała, jest o wiele większy, niż twierdzą inni.

Wilfredo Leon jest graczem, który cieszy się wielką popularnością wśród kibiców i zaufaniem ze strony Vitala Heynena, który nie wyobraża sobie drużyny narodowej bez udziału Polaka kubańskiego pochodzenia. Siatkarz Sir Safety Perugia od kilku lat żyje w bardzo udanym związku z panią Małgorzatą Leon, która w 2016 roku w wywiadzie z Polsatem Sport opowiedziała o nieznanych faktach na temat swojego męża. Okazuje się, że jego rozmiar jest o wiele większy, niż możnaby było podejrzewać.

Kiedy dowiedzieliśmy się, kim jest matka Justyny Żyły, oczy wypadły nam z orbit. Nigdy o tym nie mówiła, wszystko wyszło na jaw

Małgorzata Leon o rozmiarze swojego męża. Jest większy, niż przypuszczają

Pani Małgorzata Leon w rozmowie z Polsatem Sport przyznała, że statystycy opisujący jej męża są w wielkim błędzie. Eksperci, który przypisują mu wzrost 201 centymetrów, mają nie być precyzyjni, ponieważ sam siatkarz ma mierzyć o dwa centymetry więcej. Ukochana gracza reprezentacji Polski nie mogła się oprzeć, żeby sprawdzić to osobiście.

- Mierzyłam go. W oficjalnych statystykach ma wpisane 201 centymetrów. Ale byłam ciekawa, wzięłam miarkę, on stanął przy ścianie, z trudem udało mi się go zmierzyć i okazało się, że ma 203 centymetry - powiedziałą Małgorzata Leon w rozmowie z Polsatem Sport w 2016 roku.

Spadliśmy z krzesła, gdy wyszła na jaw miłosna historia Adama i Izabeli Małysz! Żona skoczka nie mogła oprzeć się magii

Aby zobaczyć, co na temat Wilfredo Leona ma do powiedzenia jego żona, przejdź do galerii poniżej.

Żona Wilfredo Leona o historii ich miłości. Wyznanie porywa

W trakcie rozmowy z Polsatem Sport, pani Małgorzata postanowiła opowiedzieć, jak zaczął się jej związek z siatkarzem. Okazuje się, że miało to miejsce w internecie.

- Poznaliśmy się przez Internet. To była moja inicjatywa, ale on napisał pierwszy - mówiła Małgorzata Leon.

- Zwykle jak widzi się jakieś osoby przez Skypea czy na Facebooku, to jest to bardziej skomplikowane niż w rzeczywistości. Jednak, kiedy zobaczyłem ją pierwszy raz na żywo, byłem mile zaskoczony - mówił siatkarz w Polsat Sport.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE