Marcin Najman, Paweł Jóźwiak

i

Autor: Twitter / @MarcinNajman Marcin Najman, Paweł Jóźwiak

Marcin Najman potwierdził swój powrót! Będzie walczył z szefem polskiej federacji MMA. Na jednym starciu się nie skończy

2021-07-20 19:33

Marcin Najman kilka tygodni temu ogłosił, że wznowi karierę tylko po to, aby zmierzyć się z Jackiem Murańskim, który poważnie zaszedł mu za skórę. Do tego starcia ostatecznie nie doszło, ale okazuje się, że „El Testosteron” wcale nie porzucił planów powrotu do klatki! Kilka dni temu Marcin Najman poinformował, że zmierzy się z… szefem innej federacji MMA! Jego rywalem będzie Paweł Jóźwiak z FEN-u. Teraz „El Testosteron” potwierdził, że wszystko jest na dobrej drodze do realizacji tego niezwykłego pomysłu.

Marcin Najman już kilkukrotnie kończył swoją karierę, ale za każdym razem wracał. W lutym 2021 roku wydawało się, że po porażce z „Taxi Złotówą” na gali MMA-VIP (którą „El Testosteron” sam zorganizował) to już koniec jego przygód ze sportem. Szybko okazało się jednak, że Najmana wciąż może przekonać pokaźna kwota, która w przypadku powrotu do ringu trafi na jego konto. Z racji popularności, jaką w ostatnich miesiącach zyskał „El Testosteron” okazało się, że jego wymagania finansowe są do spełnienia! Wiele mówiło się o walce Marcin Najman vs Jacek Murański, ale do takiego starcia nie doszło. Teraz, dość niespodziewanie, pojawił się inny przeciwnik i jak można wnioskować po wpisie Najmana w mediach społecznościowych, warunki właśnie zostały uzgodnione!

Szef FAME MMA szykuje BOMBĘ z DON KASJO l Andrzej Kostyra

Najman zmierzy się dwukrotnie z Pawłem Jóźwiakiem!

Kilka dni temu Marcin Najman ogłosił, że prowadzi negocjacje z Pawłem Jóźwiakiem, czyli szefem FEN-u, jednej z federacji MMA w Polsce. W nagraniu opublikowanym na YouTube „El Testosteron” zdradził także, że odbędzie się nie jedna, a dwie walki – jedna na MMA-VIP 3 organizowanym przez Najmana, a druga na gali FEN-u. Teraz za pomocą mediów społecznościowych były bokser potwierdził, że wszystko idzie w kierunku realizacji tego niezwykle ciekawego pomysłu.

 - Pierwsze Face to Face za nami. Najman vs. Jóźwiak nadchodzi! – napisał Marcin Najman na Twitterze oraz Instagramie, publikując zdjęcie ze swoim kolejnym rywalem. Choć niektórzy śmieją się z kolejnych powrotów „El Testosterona” to prawda jest taka, że wielu kibiców wciąż chętnie zapłaci za obejrzenie jego występów w oktagonie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze