Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram Mariusz Pudzianowski

Ostry wycisk Pudziana

Z samego rana Mariusz Pudzianowski katował swoje ciało. To musiało boleć!

2022-07-27 14:41

Mariusz Pudzianowski przyzwyczaił już chyba wszystkich do swojego zdyscyplinowanego trybu życia. Nie zwalnia nawet w okresie letnim, gdy temperatury za oknem od samego rana są niezwykle wysokie i dają się we znaki wszystkim. Tymczasem "Pudzian" nie przestaje aplikować sobie treningów, od których przeciętnych ludzi aż boli głowa. I to wszystko z samego rana!

Mariusz Pudzianowski mimo upływu lat wciąż utrzymuje wysoką formę. W dużej mierze jest to zasługa jego podejścia do codziennych obowiązków. Niemal każdego dnia "Pudzian" wstaje skoro świt i wyrusza na trasę, by pozostać w świetnej kondycji. Nie zwalnia nawet wtedy, gdy za oknem temperatury bardziej skłaniają przeciętnych ludzi do wylegiwania się na plaży. Były mistrz świata strongmanów zrywa się z łóżka i po chwili już w treningowym stroju pokonuje kilometry biegiem. To jednak nie wszystko. W środowy poranek zaaplikował sobie dodatkowe zajęcia, na których dodatkowo katował swoje muskularne ciało.

Ewa Brodnicka pokazała umięśnione pośladki. Ale figura! Mówi o ujędrnianiu piersi!

Poranny trening Pudzianowskiego. Co za katusze!

O godzinie 6:15 rano wielu Polaków jeszcze nawet nie myśli o wstawaniu z łóżka i smacznie śpi, odpoczywając po trudach poprzedniego dnia. Tymczasem "Pudzian" właśnie o tej porze w środę wyszedł trenować. Najpierw Mariusz Pudzianowski pokonał kilka kilometrów biegiem, a później dołożył do tego siłowy trening z obciążeniem.

Zdjęciem pochwalił się na Facebooku. Na ujęciu, które opublikował na portalu społecznościowym, widać wyraźnie, że zajęcia w porannym skwarze dały mu się we znaki i był to srogi wycisk. "Ja swoją normę 5 km plus ciężarki zrobiłem, a Wy? 6:15" - napisał przy fotografii zawodnik MMA federacji KSW.

Jacek Murański chce zostać prezydentem. 52-letni gwiazdor FAME MMA podał datę, wszyscy w szoku

Mariusz Pudzianowski na porannym treningu

i

Autor: Facebook Mariusz Pudzianowski na porannym treningu

Kiedy kolejna walka Pudzianowskiego w KSW?

Mariusz Pudzianowski ma już 45 lat na karku. Nie myśli jednak o rozbracie ze sportem. W ostatnim czasie sprawia wrażenie niepokonanego w formule MMA i niewykluczone, że doświadczony wojownik dopiero się rozkręca. W maju tego roku "Pudzian" pokonał prawdziwą legendę mieszanych sztuk walki w Polsce - Michała Materlę. Fani czekają na kolejną walkę Mariusza Pudzianowskiego w KSW. Na razie nie podano terminu, w którym były mistrz świata strongmanów wejdzie do klatki, ale po ostatnich doskonałych starciach możemy być niemal pewni, że do tego dojdzie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze