Jacek Murański, FAME MMA 15 Cage

i

Autor: Zrzut ekranu/YouTube/FAME MMA Jacek Murański podczas FAME MMA 15 Cage

Oficjalna deklaracja

Jacek Murański chce zostać prezydentem. 52-letni gwiazdor FAME MMA podał datę, wszyscy w szoku

2022-07-27 12:53

Tego nie spodziewał się nikt. Przygotowujący się do drugiej oficjalnej walki w FAME MMA, Jacek Murański, ogłosił, że chce zostać prezydentem. Podczas wtorkowego programu "FAME 15 CAGE" był jednym z gości Sylwestra Wardęgi i podał konkretną datę. Wszyscy byli w szoku deklaracją 52-latka przed sierpniową walką z Arkadiuszem Tańculą.

Już 26 sierpnia FAME MMA powróci z piętnastą odsłoną freak-fightowego święta. Tym razem gala odbędzie się wyjątkowo w piątek, a miejscem zmagań czołowych gwiazd polskiego internetu będzie łódzka Atlas Arena. Jednym z głównych wydarzeń FAME 15 jest rewanżowa walka Arkadiusza Tańculi z Murańskimi. "Aroy" pokonał Mateusza "Murana" podczas dziesiątej gali jednogłośną decyzją sędziów, jednak w ostatniej rundzie ledwo stał na nogach, a po pojedynku trafił do szpitala. Teraz obaj zawodnicy raz na zawsze wyjaśnią swój konflikt, którego nieodłączną częścią jest też Jacek Murański. Ojciec Mateusza także stoczył już walkę z Tańculą, przegrywając w rzymskiej klatce na FAME 12. Podczas sierpniowej gali również on otrzyma szansę rewanżu z Tańculą. Po walce z jego synem, "Aroy" zmierzy się w rzymskiej klatce z 52-latkiem. Na FAME 15 konflikt Murańscy - Tańcula ma się zakończyć raz na zawsze, ale na miesiąc przed wydarzeniem "Stary Muran" wywołał prawdziwe zamieszanie.

Borys Mańkowski wróci do FAME MMA?! Wskazał konkretnego rywala, to byłby hit

Sarius przed walką na FAME MMA 15

Jacek Murański chce zostać prezydentem. 52-letni gwiazdor FAME MMA podał datę

26 lipca odbył się pierwszy "Cage" przed FAME MMA 15. Gośćmi Sylwestra Wardęgi byli Mikołaj "Konopskyy" Tylko i właśnie Jacek Murański. Początkowo to zestawienie budziło wątpliwości, ale okazało się strzałem w dziesiątkę. Widzowie nie mogli narzekać na nudę, a jednym z najważniejszych momentów była deklaracja 52-latka o starcie w wyborach prezydenckich! Gwiazdor FAME podał konkretną datę i przyznał, że rozpoczął już prace nad kampanią wyborczą!

Karolina Brzuszczyńska w żałobie. Poruszający wpis gwiazdy FAME MMA, tymi słowami pożegnała swojego brata

Gala FAME MMA 14 pobiła wszelkie rekordy!

- Kandydowanie w 2030 roku to nie jest żart. Z grupą moich wiernych przyjaciół, jeszcze z czasów studiów, mamy taki pomysł. On się zrodził w zakamarkach pewnej grupy analitycznej skupionej wokół pewnego bardzo wpływowego portalu. Jest taki pomysł - wypalił "Muran". O starcie w wyborach 2030 mówił wcześniej w kilku wywiadach, ale teraz oficjalnie potwierdził te plany przed wielotysięczną widownią.

Sonda
Start Jacka Murańskiego w wyborach prezydenckich to dobry pomysł?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze