Zbigniew Stonoga

i

Autor: Youtube.com

Nietypowa propozycja Stonogi

Zbigniew Stonoga zgłosił gotowość do walki! Szokująca propozycja, wyzwał Murańskiego

2022-10-03 16:13

Zbigniew Stonoga to niezwykle kontrowersyjna postać – czyli taka, jaka idealnie pasuje do świata freak-fightów. Choć do niedawna mogłoby się wydawać, że nie interesuje go to środowisko, to ostatnio coraz więcej mówi się o Stonodze w tym kontekście. Najpierw przez konflikt w sprawie jednej z konferencji FAME MMA, a teraz... z powodu ewentualnej walki Stonogi z Jackiem Murańskim!

O Zbigniewie Stonodze znów może zrobić się bardzo głośno. Niedawno doszło do konfliktu biznesmena z FAME MMA – zgłosił on bowiem na policję konferencję tej organizacji, która musiała zostać zdjęta z portalu YouTube. Teraz natomiast biznesmen wystąpił na konferencji... Prime Show MMA, pojawił się także na gali Prime Show MMA 3. To jednak nie koniec. Niedawno Zbigniew Stonoga popadł w konflikt z jedną z gwiazd freak-fightowego świata, Jackiem Murańskim. Panowie nie szczędzili sobie wyzwisk i okazuje się, że wszystko może mieć swój finał... w klatce! Zbigniew Stonoga postanowił bowiem wyzwać aktora do walki.

Jerzy Urban nie żyje. Dwa lata temu chciał się bić z... Marcinem Najmanem. "Możemy się napi****lać"

Daniel Rutkowski dosadnie po wygranej na PRIME 3: W KSW starałbym się BARDZIEJ

Zbigniew Stonoga wyzywa Jacka Murańskiego do pojedynku. Zaskakująca propozycja

Początkowo mogło wydawać się, że Zbigniew Stonoga wyzywa Jacka Murańskiego do walki w formule MMA. – To jest informacja dla Jacka Murańskiego. Taki kozak jesteś, że obrażasz ludzi? Zapraszam cię do ringu, tu się zmierzymy - powiedział w jednym ze swoich nagrań na Instagramie Stonoga. W kolejnym wyjaśnił jednak, że chodzi o pojedynek... słowny.

Traumatyczne wyznanie szefa FAME MMA! Wojtek Gola nie mógł powstrzymać łez. Wszystko opowiedział ze szczegółami

Wyjaśnił, że na gali Prime Show MMA 3 miał podczas transmisji wyzwać Jacka Murańskiego do walki na argumenty (Murański oskarża Stonogę o to, że wykorzystuje on swoją fundację to oszukiwania ludzi), jednak to wydarzenie zablokowane zostać miało przez Polsat i WP Pilot, które współpracują z federacją Prime. Wyzwanie Jacka Murańskiego do pojedynku poszło już w eter, ale trudno powiedzieć, gdzie mieliby się zmierzyć w tej walce słownej, jeśli faktycznie Prime Show MMA może mieć spore kłopoty w związku z prezentowaniem wizerunku biznesmena.

Najnowsze