Jerzy Urban i Marcin Najman

i

Autor: YouTube Tygodnik NIE / Marcin Wziontek SUPER EXPRESS Jerzy Urban i Marcin Najman

Nie żyje Jerzy Urban

Jerzy Urban nie żyje. Dwa lata temu chciał się bić z... Marcinem Najmanem. "Możemy się napi****lać"

2022-10-03 14:16

Marcin Najman od lat wzbudza wielkie emocje wśród kibiców. Fani gorąco dyskutują na temat "El Testosterona". Niewielu pamięta, że w listopadzie 2020 roku Jerzy Urban... wyzywał do walki Marcina Najmana. Viralowe wideo obejrzano blisko 1,3 miliona razy. Informacja o śmierci Jerzego Urbana pojawiła się w poniedziałek, 3 października. Miał 89 lat.

3 października 2022 roku pojawiła się informacja o śmierci redaktora naczelnego tygodnika "NIE" Jerzego Urbana. Słynął z wielu kontrowersji i wywoływania skandali. W przeszłości był rzecznikiem prasowym rządu za czasów PRL-u. Wzbudzał emocje także w świecie sportu. W listopadzie 2020 roku zdecydował się wykpić Marcina Najmana, który występował jako ekspert w TVP. Szydził z niego do tego stopnia, że założył rękawice i postanowił go... wyzwać do pojedynku w ringu.

Jerzy Urban nie żyje. Dwa lata temu wyzwał na walkę Najmana

Jerzy Urban w listopadzie 2020 roku wyzywał Najmana na starcie. – Najman, Najman! Wyzywam Cię na pojedynek! Z wiedzy o polityce się boję, ale możemy się na*******ać – mówi 87-latek, mając na dłoniach rękawice bokserskie.

Marcin Najman odpowiedział wtedy mocno Jerzemu Urbanowi. - Gdybyś miał Goebbelsie Stanu Wojennego ze 40 lat mniej zrobiłbym to z przyjemnością, to co z Don Kablem, czyli obalił i nakładł po łbie, za to co wyrządziłeś Polsce. – napisał w swoim poście Marcin Najman na Twitterze.

Jerzy Urban nie żyje. Kim był?

Jerzy Urban był publicystą, dziennikarzem oraz redaktorem naczelnym tygodnika "Nie". W okresie PRL był rzecznikiem rządu były rzecznik rządu w okresie PRL, w latach 1981–1989. Informację o śmierci Urbana podał tygodnik "Nie" na Twitterze, a potwierdziła ją w rozmowie z Onetem Małgorzata Daniszewska, jego żona. Urban urodził się 3 sierpnia 1933 w Łodzi, zmarł w wieku 89 lat. Urban był postacią budzącą olbrzymie kontrowersje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany