Wojciech Gola

i

Autor: Instagram/ wojtekgola Wojciech Gola

te słowa łapią za serce

Traumatyczne wyznanie szefa FAME MMA! Wojtek Gola nie mógł powstrzymać łez. Wszystko opowiedział ze szczegółami

2022-10-03 11:18

Wojciech Gola bez dwóch zdań zalicza się do grona ludzi, którzy osiągnęli ogromny sukces. Celebryta znany z programu "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy", a także jeden z właścicieli federacji FAME MMA obecni zdaje się być bardzo szczęśliwy, jednak wcześniej również jego nie oszczędzało życie. w swoim ostatnim wywiadzie Gola zdecydował się na trudny powrót do przeszłości, po którym nie mógł powstrzymać łez.

Bez dwóch zdań Wojciech Gola to dziś jedna z najpopularniejszych osób w naszym kraju. Profil na Instagramie włodarza FAME MMA obserwuje obecnie ponad milion osób, a niewyobrażalną sławę przyniosły mu zarówno federacja FAME MMA, jak i udział w programie "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy". Jeden z szefów freak fightowej organizacji obecnie korzysta z uroków życia, czym często chwali się w mediach społecznościowych, m.in. przedstawiając internautom swoje egzotyczne zwierzaki. Nie oznacza to jednak, że Wojtek Gola zawsze miał w życiu lekko, co udowodnił w swoim ostatnim wywiadzie.

Wojtek Gola zdecydował się na trudne wyznanie. Po wszystkim nie mógł powstrzymać łez, wrócił do bolesnej chwili

Szef federacji FAME MMA wrócił wspomnieniami do jednej z najboleśniejszych chwil w swoim życiu, goszcząc w ostatnim podcaście "Żurnalisty". To właśnie tam opowiedział, jak dowiedział się o śmierci swojego ojca oraz o okolicznościach, w jakich jego mama przekazała mu tą tragiczną wiadomość. Nie zabrakło łez.  

Traumatyczne wyznanie szefa FAME MMA! Wojtek Gola nie mógł powstrzymać łez. Wszystko opowiedział ze szczegółami

- Siedziałem wtedy w pokoju i moja siostra też była w pokoju... wbiegła moja mama i powiedziała cztery słowa, których nie zapomnę do końca życia, które mi siedzą w głowie mocno i nie mogę o nich zapomnieć. Powiedziała "dzieci, tatuś nie żyje". Nie wiem, czy we właściwy sposób mama mi to przekazała, ale to nie ma znaczenia bo i tak byśmy to przeżywali bardzo mocno - wyznał Wojciech Gola nie mogąc powstrzymać łez wracając wspomnieniami do jednej z najgorszych chwil w jego życiu.  

Sonda
FAME MMA 16: Dubiel - Tromba: kto wygra?
Szpilka: Sędziowski wałek? Nie. Wygrał walkę bez problemu! | Koloseum
Najnowsze