Adam Małysz

i

Autor: ART SERVICE Adam Małysz

Ma dla niego ważną radę!

Adam Małysz radzi Kuleszy w sprawie wyboru trenera reprezentacji. Nie ma wątpliwości, tak to powinno wyglądać!

2023-01-16 13:02

Adam Małysz postanowił skomentować wybory na trenera reprezentacji Polski w piłkę nożną. Szef Polskiego Związku Narciarskiego zwrócił się bezpośrednio do Cezarego Kuleszy i powiedział, na jakiego trenera powinien postawić Kulesza przy szukaniu następcy dla Czesława Michniewicza. Były skoczek nie ma wątpliwości, że to właśnie tak powinno wyglądać.

Adam Małysz postanowił udzielić rady Czesławowi Kuleszy. Legenda polskich skoków, która w roli prezesa PZN już wybierała szkoleniowca, postanowiła w rozmowie z dziennikarzami powiedzieć o kryteriach wyboru, którymi powinien kierować się szef PZPN. Padły jasne słowa.

Adam Małysz o wyborze nowego trenera reprezentacji Polski. To poradził Kuleszy

Jak powiedział Adam Małysz cytowany przez "sport,pl", Małysz w roli trenera reprezentacji Polski w piłkę nożną widziałby uznanego szkoleniowca z nazwiskiem, który byłby autorytetem dla piłkarzy.

- Potrzebny jest trener z nazwiskiem, to oczywiście moja opinia. To spowoduje, że zawodnicy będą przede wszystkim stosować się do tego, co wymyśli i uwierzą w to. Na pewno możliwości trenera z nazwiskiem pozwolą stworzyć zespół, bo na dziś niby go mamy, ale cały czas gdzieś szwankuje (...) Konkretnego nazwiska nie podam. Wiem, że były różne rozmowy i padały wysokie sumy, dla nas wręcz niemożliwe, ale jeśli PZPN faktycznie stać na to, żeby zatrudnić duże nazwisko, to na pewno będzie to strzał w "10" - powiedział Adam Małysz cytowany przez "sport,pl".

Sonda
Czy nadal jesteś fanem Adama Małysza?
Najnowsze