Adam Małysz

i

Autor: Paweł Skraba / SE Adam Małysz

Adam Małysz wyjawił prawdę o swoich zadaniach. Wielka odpowiedzialność, nie każdy by to potrafił

2021-10-13 16:08

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Nim jednak najlepsi skoczkowie ponownie staną do rywalizacji, mają jeszcze nieco czasu, aby odpowiednio się przygotować do nadchodzących wyzwań. Spędzają w tym celu czas we Francji, a wraz z nimi jest Adam Małysz, który postanowił wyjawić prawdę o swoich zadaniach.

Wszyscy fani skoków narciarskich z wielkim utęsknieniem wyczekują startu prawdziwych emocji na światowych skoczniach. Przerwa, która zapadła po zakończeniu zmagań 2021/2022, trwa już bowiem ponad pół roku. To już jednak ostatnie tygodnie, w których nie jest nam dane śledzić poczynań najlepszych skoczków narciarskich na świecie. Już w listopadzie wystartuje kolejny sezon Pucharu Świata, w którym jak zawsze o najwyższe cele powalczą także i polscy reprezentanci.

Nieznane ZDJECIA ze ślubu Adama i Izy Małyszów

Póki co natomiast skoczkowie mają jeszcze trochę czasu, aby popracować nad formą i uzyskać ją na optymalnym poziomie właśnie na start nadchodzących zmagań. Polacy w tym celu przebywają we Francji, a wraz z nimi jest także i dyrektor sportowy Polskiego Związku Narciarskiego, Adam Małysz. W zamieszczonym zdjęciu ze skoczni zdradził fanom, jakie zadania ma śledząc treningi zawodników. "Podawaliśmy odległości" - napisała legenda polskich skoków, odsłaniając fanom nieco treningowej kuchni.

Zobacz też: Polski skoczek walczy z ogromnym kryzysem. Ciężkie chwile. Jego ojciec opowiedział o trudnej walce

Na zadaniach tego typu z pewnością trzeba się doskonale znać, ale za Adamem Małyszem przecież wspaniała kariera na światowych skoczniach i kto jak kto, ale on z całą pewnością nie pomyli się w żadnym aspekcie! Polskim kibicom pozostaje trzymać kciuki, aby Małyszowi powiodło się też "pilnowanie wiatrów". Ostatnie, co jest potrzebne na kilka tygodni przez startem nowego sezonu, to jakiekolwiek kontuzje!

SKANDAL! Polscy piłkarze OBRZUCENI BUTELKAMI przez albańskich kibiców
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze