Pilny apel Justyny Kowalczyk! Potrzebna jest pomoc, BŁAGALNY wpis biegaczki

2020-11-30 21:34 PM
Justyna Kowalczyk
Autor: Cyfrasport Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk to jedna z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek w naszych kraju. Choć już jakiś czas temu zakończyła karierę, wciąż jest bardzo popularna i aktywna w życiu społecznym. Teraz była biegaczka za pośrednictwem Twittera zaapelowała do Polaków, prosząc o pomoc.

Justyna Kowalczyk mimo zakończenia kariery wciąż cieszy się uznaniem wśród tysięcy kibiców z polski i całego świata. Popularna biegaczka, mimo że nie startuje już w profesjonalnych zawodach, wciąż utrzymuje wysoką formę. Swoimi treningami i górskimi wyprawami dzieli się ona z kibicami na swoim Instagramie.

Organizatorzy Turnieju Czterech Skoczni podjęli ostateczną decyzję. Fani skoków będą WŚCIEKLI

Mistrzyni olimpijska z Vancouver i Soczi wciąż jest również bardzo aktywna, jeśli chodzi o sprawy dotyczące polityki i polskiego społeczeństwa. Niejednokrotnie wypowiadała się ona m.in. na tematy związane z pandemią COVID-19. Teraz była biegaczka wystosowała bardzo ważny apel.

Justyna Kowalczyk prosi o pomoc

37-latka często zabierała głos w sprawie koronawirusa i szalejącej na świecie pandemii. Polka niejednokrotnie wskazywała na to, że powinniśmy dbać o siebie i robić wszystko, by unikać zakażenia i dalszego rozprzestrzeniania wirusa.

Trenerzy polskich skoczków byli WŚCIEKLI! "On nawet nie powinien siadać na belce"

Już teraz wiadomo, że tym, którzy chorują na COVID-19, w walce z chorobą pomóc może osocze krwi osób, które przeszły już tę chorobę. Z tego powodu wiele osób nawołuje do tego, aby tzw. ozdrowieńcy zgłaszali się do odpowiednich punktów, aby oddać swoje osocze, które może uratować czyjeś życie.

Teraz do tego apelu dołącza Justyna Kowalczyk. Była biegaczka narciarska udostępniła na Twitterze wpis, w którym zachęca ozdrowieńców do niesienia pomocy innym chorym – Moi Drodzy! Lekarze mówią, że bardzo potrzebna jest pomoc! I że ta pomoc jest bardzo ważna! Pomóżcie, jeśli się kwalifikujecie! Warto pomagać, dobro wraca – nawołuje mistrzyni olimpijska.

Justyna Kowalczyk ostro krytykuje władze ws koronawirusa
Najnowsze