Justyna Żyła NAGO. Adam Małysz skomentował ZDJĘCIA: Ona jest...

2018-05-12 16:19  DCH|CH

Justyna Żyła NAGO - odważna sesją dla magazynu "Playboy" zrobiła ogromne zamieszanie. Rozbierane zdjęcia żony popularnego skoczka narciarskiego Piotra Żyły są prawdziwym hitem. O komentarz poprosiliśmy Adama Małysza. W końcu legendarny "Orzeł z Wisły" jest kuzynem Justyny, a z Piotrem współpracuje w reprezenacji Polski. Co powiedział Małysz?

Piotr Żyła oraz jego żona Justyna rozwodzą się, a głębokim kryzysem w ich małżeństwie żyje cała Polska. Wszystko zaczęło się w lutym. Justyna Żyła nagle nie wytrzymała i w dramatycznym wpisach w mediach społecznościowych poinformowała, że popularny skoczek narciarski porzucił ją i ma kochankę. Potem były przykre oskarżenia o zaniedbywanie dzieci i dramatyczne apele o wskazanie miejsca pobytu niewiernego małżonka.

Piotr Żyła starał się zachować spokój i nie komentował ataków żony. Jednak jej następnego kroku chyba się nie spodziewał. Justyna Żyła zdecydowała się na rozbieraną sesję w magazynie "Playboy". Zarobiła za nią duże pieniądze [ZOBACZ ILE]. - Chcę, żeby zobaczył co stracił - stwierdziła podczas wywiadu.
O komentarz poprosiliśmy Adama Małysza, który jest kuzynem Justyny Żyły. Co powiedział legendarny skoczek a obecnie dyrektor PZN?

Czytaj: Ile lat ma Justyna Żyła? Co robi żona Piotra Żyły?

- Nie będę się wypowiadał na ich temat ani wtrącał się, bo to ich sprawy osobiste - zaczął Małysz, ale potem dodał: - Piotrek jest reprezentantem Polski i moim kolegą, a Justyna jest moją kuzynką. Niech sami rozwiążą to, co jest między nimi. Nie miałem okazji obejrzeć tych zdjęć, ale to raczej sprawa osobista Justyny i nie chcę się wypowiadać, czy to dobrze czy źle - dodał "Orzeł z Wisły".

A jak Wam podobają się zdjęcia Jutyny Żyły? Czy dobrze zrobiła, decydując się na tę sesję?

Sprawdź też: Historia kryzysu małżeńskiego Piotra Żyły. Najważniejsze fakty

Najnowsze