Justyna Żyła WYBIŁA SZYBĘ w samochodzie Piotra?! Skoczek stawia POWAŻNE ZARZUTY!

Piotr Żyła
Autor: Paweł Skraba/Super Express Piotr Żyła

Piotr Żyła nie ma najlepszych relacji ze swoją byłą żoną Justyną - to nie jest tajemnica. Ale takich rzeczy, którymi reprezentant Polski w skokach narciarskich podzielił się na Instagramie w sobotni poranek, nie spodziewał się nikt! W pewnym momencie swojego długiego wywodu sportowiec odnosi się nawet do kwestii... wybitej szyby w samochodzie!

Gdy przed kilkoma laty Piotr Żyła rozstawał się ze swoją dotychczasową żoną Justyną, o całej sprawie było bardzo głośno. Kobieta zarzucała swojemu mężowi zdrady i brak odpowiedniej troski w stosunku do rodziny. Sportowiec z kolei odpierał te zarzuty. Potem na dłuższy czas sprawa się uspokoiła, ale teraz wróciła ze zdwojoną mocą. Skoczek opublikował bowiem szokujące wiadomości, jakie otrzymywał od dawnej miłości.

To jednak nie wszystko. W dość długim wyznaniu na Instagramie sportowiec odniósł się m.in. do kwestii... wybitej szyby! "Przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimenty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić, żeby dostać Dzieci i musisz czekać, czy trafisz na dobry humor, czy nie pocałujesz klamki. A ty zamiast z Dziećmi wyjedziesz i tak z robitą szybą w aucie" - napisał reprezentant Polski.

Justyna Żyła chce ZAMKNĄĆ STARE ŻYCIE. Pozbywa się pamiątek Piotra?! [ZDJĘCIA]

Te wszystkie zarzuty - a zwłaszcza groźby opublikowane przed skoczka z prywatnych wiadomości z Justyną Żyłą - z pewnością są bardzo wysokie kalibru. Bez wątpienia sprawa będzie miała swój ciąg dalszy.