SZOKUJĄCE GROŹBY Justyny Żyły do Piotra! "Jeb*** kur****** szmaciarzu, ZABIJĘ SUKĘ!"

2020-07-18 8:31
Justyna Żyła i Piotr Żyła
Autor: Instagram / CyfraSport Justyna Żyła i Piotr Żyła

Nie jest tajemnicą, że relacje Piotra Żyły z jego byłą żoną oraz matką dwójki dzieci, Justyną, są dalekie od idealnych. Ale czegoś takiego nie spodziewał się nikt! Polski skoczek postanowił odnieść się do całej sytuacji na Instagramie publikując zdjęcie z prywatnej rozmowy ze swoją niegdysiejszą ukochaną. Słowa, jakie możemy tam przeczytać, szokują!

Reprezent Polski w skokach narciarskich znajduje się w trudnych relacjach ze swoją byłą żoną od dłuższego czasu. Choć od ich rozwodu upłynęło już kilka lat i oboje próbują sobie ułożyć życie na nowo, to co i rusz pojawiają się pomiędzy nimi nowe napięcia, które sprawiają, że trudno zapomnieć o przeszłości. Czegoś takiego, czym teraz na Instagramie "pochwalił się" Żyła, nikt jednak nie mógł się spodziewać! Bo to są groźby najwyższego kalibru.

PRZEPIĘKNA żona polskiego skoczka wygina się jak PANTERA. Luzuje na urlopie [ZDJĘCIE]

Najpierw Żyła zamieścił dość długi wywód w formie posta na Instagramie. "Troszkę wytrzymałem, ale mówie dość, chcecie prawdę, proszę: przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimenty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić, żeby dostać Dzieci i musisz czekać, czy trafisz na dobry humor, czy nie pocałujesz klamki. A ty zamiast z Dziećmi wyjedziesz i tak z robitą szybą w aucie" - zaczął skoczek.

Najbardziej szokujące są jednak wiadomości SMS, jakie Piotr Żyła otrzymał od swojej byłej żony. Opublikował je za pomocą InstaStory.

Groźby Justyny Żyły do Piotra Żyły
Autor: Instagram Groźby Justyny Żyły do Piotra Żyły

Powyższe wiadomości brzmią niesamowicie szokująca i wygląda na to, że polski skoczek tak tego nie zostawi. Sprawa będzie miała swój ciąg dalszy...

Justyna Żyła WYBIŁA SZYBĘ w samochodzie Piotra?! Skoczek stawia POWAŻNE ZARZUTY!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze