Justyna Żyła zdecydowała się na DRASTYCZNY krok. Tak ukrywa NAGIE ZDJĘCIA

2020-10-25 12:29 mil
Justyna Żyła
Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Jedną z najbardziej znanych kobiet powiązanych ze sportowcami, w Polsce bez wątpienia jest Justyna Żyła. Była żona Piotra, reprezentanta kraju w skokach narciarskich, zasłynęła po głośnym rozstaniu ze swoją niegdysiejszą miłością. Teraz natomiast zdecydowała się podjąć radykalny i niespodziewany krok w obszarze swoich mediów społecznościowych.

Justyna Żyła nie ukrywała, że ma mnóstwo pretensji względem swojego byłego męża za to, jak ten zachowuje się po zakończeniu małżeństwa. Kobieta strzelała zarzutami zwłaszcza pod kątem zajmowania się i traktowania dwójki ich wspólnych dzieci. Mężczyzna bronił się i raz opublikował nawet treść wulgarnych wiadomości, jakie otrzymuje od swojej eksukochanej. W ostatnim czasie cała sprawa ponownie wypłynęła na nieco spokojniejsze wody.

Nie oznacza to jednak, że rany się zabliźniły - można wręcz przypuszczać, że jest całkowicie przeciwnie.

Justyna Żyła często dzieliła się przemyśleniami w tej sprawie, ale także i w wielu innych, za pomocą Instagrama. Teraz jednak postanowiła nieco zmienić swoje podejście do tego portalu społecznościowego. Fanów mogło to zaskoczyć, ale konto byłej żony Piotra Żyły stało się prywatne - oznacza to, że właściciela profilu mogą obserwować tylko zaakceptowane osoby.

Prywatne konto Justyny Żyły na Instagramie
Autor: Instagram / Justyna Żyła Prywatne konto Justyny Żyły na Instagramie

Na koncie Justyny Żyły na Instagramie wciąż pozostaje mnóstwo zdjęć publikowanych przez nią w poprzednich latach. Na profilu znajduje się m.in. fotka z rozbieranej sesji dla "Playboya", w której kobieta niegdyś wzięła udział. Obecnie przeglądanie tych treści nie jest jednak możliwe bez akceptacji osoby prowadzącej konto.

Polowy Narodowy. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 139
Najnowsze