Kamil Stoch

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Stoch

Kamil Stoch ma już tego po dziurki w nosie. To przestaje być śmieszne, długo wyczekuje na koniec

2021-04-24 8:59

Cierpliwość to dość przydatna cecha. Zwłaszcza w ostatnich tygodniach, gdy wyjrzy się za okno. Zima nie chce powiedzieć jeszcze ostatniego słowa i stara się o sobie przypominać jak najdłużej, choć za kilka dni rozpocznie się już maj. Dlatego nawet najwięksi zwolennicy zimy mają już serdecznie dosyć takiej aury. Choć ciężko w to uwierzyć, również Kamil Stoch wyczekuje na koniec zimy. W mediach społecznościowych mistrza pojawił się wymowny post.

Zdecydowana część z nas tęskni już za schowaniem ciepłych ubrań w głąb szafy i wyciągnięcie letnich koszulek, czy spodenek. Tegoroczna wiosna nie uraczyła nas jednak wysokimi temperaturami i długimi chwilami ze słońcem. Na te będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, bo prognozy pogody na najbliższe dni nie są optymistyczne. Być może na nadejście prawdziwej wiosny będziemy musieli poczekać do maja, a i to nie jest w stu procentach pewne. Zimowa aura, którą oglądamy w kilku zakątkach Polski może się już znudzić i zawirowania z nią związane przestają być śmieszne. Nawet największym zwolennikom tej pory roku. Do osób, które wręcz uwielbiają zimę na pewno należy Kamil Stoch. Trzykrotny mistrz olimpijski po bardzo krótkiej przerwie znów wrócił do treningów i o dłuższym odpoczywaniu nawet nie myśli. Jego głowę zaprząta jednak coś zupełnie innego.

Adam Małysz i jego żona stracili w końcu cierpliwość. Zdecydowali się na drastyczny krok, gdy byli na skraju

Jan Tomaszewski martwi się o Lewandowskiego

Stoch mocno znudzony

Bo zapewne i mistrz z Zębu chciałby nieco odsapnąć od zimowych widoków. Stoch w mediach społecznościowych podzielił się z fanami swoimi przemyśleniami na temat panującej aury. I podobnie jak wielu z nas, śniegu ma już po dziurki w nosie. - Nie uwierzycie! Śnieg mi się już znudził, u nas dalej sypie, ale uśmiech to podstawa - napisał na Instagramie trzykrotny triumfator Turnieju Czterech Skoczni.

Fani rozbawieni przez Stocha

Zdjęcie Kamila Stocha spotkało się z pozytywnym odbiorem ze strony fanów. Wielu z nich przyznawało, że faktycznie zima mogłaby już odpuścić. - U mnie jest raz lato, raz zima przez co moja głowa ma dosyć - czytamy w jednym z komentarzy. Co jednak ważne, mimo słabej pogody humor Stocha nie opuszcza, co widać po szerokim uśmiechu. - Pogoda bardzo ponura, śnieg, deszcz, grad i wszystko jednocześnie, ale Pana uśmiech zawsze poprawi mi humor - napisał inny internauta.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze