Kamil Stoch

i

Autor: Instagram/ kamilstochofficial Kamil Stoch

Szczera deklaracja!

Kamil Stoch szczerze o końcu kariery! Podjął decyzję, padła ważna deklaracja!

2023-03-09 21:36

Kamil Stoch postanowił podjąć decyzję w sprawie swojej przyszłości. Polski mistrz, tuż przed zaczeciem zawodów Raw Air udzielił wypowiedzi na temat swojego potencjalnego końca kariery. Skoczek milczenie przerwał w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". Padła jasna deklaracja.

Kamil Stoch postanowił udzielić deklaracji przed Raw Air. Polski mistrz, który wraca do wielkiej dyspozycji, postanowił powiedzieć w rozmowie z "Przeglądem Sportowym", czy myśli o końcu kariery. Padły jasne słowa członka reprezentacji Polski w skokach narciarskich, na taką wypowiedź czekali wszyscy polscy kibice.

Kamil Stoch szczerze o swojej przyszłości. Powiedział, czy zamierza teraz skończyć karierę

Obecny sezon nie był zbyt udany dla Kamila Stocha. Sportowiec został nawet odsuniety na jeden konkurs Pucharu Świata, aby móc indywidualnie popracować nad formą. Na całe szczęście, w Planicy Stoch pokazał wielką dyspozycję i przypomniał o sobie polskim kibicom. Wydaje się, że skoczek znajduje się obecnie w świetnej dyspozycji, gdyż w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" przyznał, że chce dalej walczyć o jak najlepsze wyniki i na razie na sportową emeryturę się nie wybiera.

- Umówmy się, że kiedy będę przekonany, że nadszedł czas na robienie czego innego, to powiem. Są cele, które chcę osiągnąć i zawody, których jeszcze nie wygrałem. Żadna tajemnica, bo zawsze mówiłem, że chcę wygrać wszystko, co można w skokach narciarskich  - powiedział Stoch w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Sonda
Czy Kamil Stoch wróci jeszcze do wielkiej formy?
Najnowsze