Kobieta upadła na stoku i wydała z siebie PRZERAŹLIWY krzyk. Koziołkowała aż przebiła ogrodzenie

2020-02-21 14:36 JWa
Elisabeth Reisinger ratowała ekipa z helikoptera
Autor: East News Elisabeth Reisinger ratowała ekipa z helikoptera

Świadkowie zamarli, gdy zobaczyli co wydarzyło się na stoku podczas jej zjazdu. To miał być kolejny przejazd, ale zakończył się w dramatyczny sposób. Narciarka alpejska Elisabeth Reisinger startowała w Pucharze Świata w Crans Montana. W pewnym momencie popełniła błąd i wyleciała za zabezpieczające stok ogrodzenie. Z jej ust wydobył się przeraźliwy krzyk.

Elisabeth Reisinger popełniła błąd podczas jednego ze skrętów. Upadła i zaczęła koziołkować. Impet zatrzymało nieco giętkie ogrodzenie i wydawało się, że Austriaczka za chwilę otrzepie się i wstanie. Jednak kibice stali się nieoczekiwanie świadkami przerażających scen. Z ust alpejki wydobył się przeraźliwy krzyk i konieczna była interwencja ekipy pogotowia z helikoptera ratowniczego. Zawodniczkę przetransportowano do szpitala, gdzie wykonano pierwsze badania.

Z informacji na temat stanu Elisabeth Reisinger wynika, że 23-latka skręciła kolano. Czeka ją więc przerwa od sportu. Wypadek z udziałem Austriaczki jest kolejnym w tym sezonie. Eksperci uważają, że jest to skutek niesprzyjających warunków atmosferycznych. Przez to organizatorzy nie mogą przygotować odpowiednio tras.