Marta Kubacka i Dawid Kubacki

i

Autor: Instagram/_marta_ku_ Marta Kubacka i Dawid Kubacki

Trudna sytuacja u Kubackich

Lawina wsparcia dla Dawida Kubackiego i jego żony. Kibice okrutnie zaniepokojeni, mnóstwo słów wsparcia

2023-03-20 16:13

Dawid Kubacki wycofał się ze startu w ostatnim konkursie w cyklu Raw Air, jednak nie było wiadomo, jaki jest powód. Wszyscy ze środowiska odpowiadali, że chodzi o sprawy osobiste. 33-latek za pomocą mediów społecznościowych przekazał bardzo smutne wieści związane ze stanem zdrowia swojej żony. Wiadomo już, że najlepszy zawodnik reprezentacji Polski sezonu 2022/2023 nie wystartuje do końca sezonu.

Wszyscy kibice byli zaniepokojeni, że Dawid Kubacki zrezygnował z udziału w ostatnim konkursie w ramach cyklu Raw Air. Jednak wszyscy ze środowiska Polski uspokajali, że 33-latek najprawdopodobniej wystartuje w najbliższym konkursie w Lahti. Tak się jednak nie stanie, Kubacki za pomocą mediów społecznościowych przekazał bardzo smutną wiadomość, w której przekazał informację na temat stanu zdrowia żony - Marty. - Mój nagły powrót do domu.... jestem wam winien słowo wyjaśnienia😔 Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze - przekazał reprezentant Polski

Tak kibice wspierają Dawida Kubackiego! Lawina komentarzy w mediach społecznościowych

Zaraz po informacji na temat stanu zdrowia Marty Kubackiej, mocne wsparcie wypłynęło ze strony kibiców. Fani skoków pokazali, że są na dobre i na złe ze swoimi idolami. Oprócz słów otuchy nie zabrakło komentarzy dotyczących zakończenia sezonu przez skoczka.

W takich chwilach skoki narciarskie nie mają żadnego znaczenia. Dużo, dużo zdrowia dla małżonki. Musi być dobrze!.  

Koniec sezonu dla Dawida Kubackiego. Jego żoną Marta trafiła do szpitala z powodu problemów kardiologicznych. Jej stan jest poważny. Zrozumiała decyzja. Oby wszystko skończyło się dobrze! 

Sonda
Czy lubisz Dawida Kubackiego?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze