Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/Justyna Żyła Justyna Żyła

Wszystko wyjawiła!

Nie dowierzaliśmy, gdy zobaczyliśmy, co Justyna Żyła robiła w sobotni wieczór. Zdjęcia ujawniają prawdę, musiała się pochwalić!

2024-02-25 7:58

Justyna Żyła zadziwiła fanów na swoich mediach społecznościowych. Okazuje się, że była małżonka Piotra Żyły jest nie tylko fanką sportów zimowych, ale także nie potrafi pogardzić dobrym starciem w oktagonie! Kiedy zobaczyliśmy, jak Żyła postanowiła spędzić sobotnią noc, aż złapaliśmy się za głowę!

Justyna Żyła postanowiła zaskoczyć fanów na mediach społecznościowych! Była ukochana Piotra Żyły, a także eks-gwiazda "Tańca z Gwiazdami" zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia, które pokazują jej zupełnie nieznane oblicze. Okazuje się, że gwiazda czuje mięte do mieszanych sportów walki w najlepszym wydaniu, czym pochwaliła się przed tysiącami fanów! To po prostu trzeba zobaczyć!

Justyna Żyła chwali się wizytą na XTB KSW Epic! Gwiazda wszystko pokazała

XTB KSW Epic od wielu miesięcy wzbudzało wielkie emocje wśród fanów MMA. W dużej mierze stało się tak przez zaplanowane na kartach starcie między Mamedem Khalidovem a Tomaszem Adamkiem. Hala w Gliwicach pełna była wielu kibiców, a jednym z fanów, który wyczekiwał pojedynku legend była Justyna Żyła!

Z publikacji gwiazdy możemy dowiedzieć się, że skoki narciarskie, z którymi przez lata była związana, nie są jedyną pasją Justyny Żyły. Miejmy nadzieję, że sobotnie zmagania na gali XTB KSW Epic przypadły byłej małżonce reprezentanta Polski w skokach do tego stopnia, że zobaczymy ją tam jeszcze nieraz!

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Najnowsze