Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

Cała prawda wyszła na jaw!

Nie uwierzycie, kim są rodzice Justyny Żyły! Wyznała całą prawdę, opadła nam szczęka

2023-04-09 21:00

Justyna Żyła bardzo często chwaliła się swoim życiem prywatnym, szczególnie w czasach, gdy dochodziło do jej rozwodu z Piotrem Żyłą. O ile celebrytka bardzo chętnie w przeszłości poruszała kwestię swojego małżeństwa, o tyle wielką tajemnicą owiani byli jej rodzice, o których nie mówiła za dużo. Kiedy dowiedzieliśmy się, kim tak naprawdę jest ojciec i matka byłej gwiazdy "Tańca z Gwiazdami", nie mogliśmy uwierzyć! Prawda wyszła na jaw!

Justyna Żyła jest postacią, która swego czasu bardzo chętnie chwaliła się swoim życiem prywatnym. Przypomnijmy, że gwiazda kilka lat temu była bohaterką bardzo głośnego rozwodu z reprezentantem Polski w skokach narciarskich, Piotrem Żyłą. O ile Żyła na temat swojego życia miłosnego mówiła bardzo dużo, o tyle na temat jej spraw rodzinnych zawisla kurtyna milczenia. Jak się okazuje jednak, do czasu. Żyła postanowiła w końcu powiedzieć, kim są jej rodzice. Może wam opaść szczęka.

Justyna Żyła powiedziała kim są jej rodzice. Prawda wyszła na jaw!

O tym, kim jest mama Justyny Żyły dowiedzieliśmy się przy okazji faktu pochwalenia się gwiazdy podjęciem pracy w jednej z cukierni w zamieszkiwanej przez nią wiśle. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że jej matka także była cukiernkiem.

 - Od niedawna przeżywam „powrót na stare śmieci”. Przeżywam bardzo mile i sentymentalnie, przede wszystkim dlatego, że to w tej cukierni „dorabiałam” sobie jako nastolatka w weekendy i wakacje. Moja Mama natomiast pracuje tutaj jako cukiernik już od ponad 30 lat - chwaliła się Justyna Żyła.

Okazuje się, że ojciec Żyły wybrał jednak zupełnie inną profesję. Gwiazda pokazując raz budę dla swojego psa, zdecydowała się opowiedzieć o swoim ojcu, który miał pracować w slużbach mundurowych.

- Budę muszę wam pokazać. Śpi z Karlą Swój transporter do...hmmm. pradziadków i cioci traktuje jak budę i czuje się bezpiecznie w tym samochodzie. (Wiem, co mówię, bo mój tata wiele lat był przewodnikiem psa i to niejednego, pracując w służbach mundurowych - opowiadała Justyna Żyła.

Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze