Piotr Żyła

i

Autor: Paweł Skraba/Super Express Piotr Żyła

co za forma!

Niewiarygodne, jak wygląda obecnie Piotr Żyła! Forma skoczka robi piorunujące wrażenie, po prostu wow

2022-07-27 19:59

Letnie Grand Prix to nie tylko świetna okazja dla fanów skoków narciarskich, aby ujrzeć swoich idoli po kilku miesiącach przerwy, ale także moment, w którym możemy przekonać się, jak poszczególni zawodnicy przepracowali okres przygotowawczy do kolejnego sezonu Pucharu Świata. Na szczególną uwagę zasługuje praca Piotra Żyły, który błysnął muskulaturą i sylwetką.

Polscy skoczkowie narciarscy mają za sobą rudny sezon, jednak po tym, jak trenerem Biało-czerwonych został Thomas Thurnbichler wydaje się, że Kamil Stoch, Dawida Kubacki, Piotr Żyła i reszta kadry znów złapali wiatr w żagle, co potwierdzili podczas Letniego Grand Prix w Wiśle. Pod zawodach Piotr Żyła, podobnie jak podczas innych konkursach, postanowił opublikować w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które jednak przykuło uwagę wielu osób. Wszystko ze względu na formę fizyczną skoczka reprezentacji Polski. 

Jedno zdjęcie Kamila Stocha sprawiło, że fani oszaleli z radości! Posypały się gratulacje, skoczek musiał przekazać te wieści

Tak wygląda obecnie Piotr Żyła! Forma skoczka reprezentacji Polski robi ogromne wrażenie, prawdziwe wow

Po zakończeniu poprzedniego sezonu Pucharu Świata Piotr Żyła wielokrotnie publikował w sieci zdjęcia zrobione podczas jego zajęć na siłowni, jednak do tej pory nie widać było, jak dobrze skoczek reprezentacji Polski przepracował okres przygotowawczy przed kolejnym sezonem 2022/23 Pucharu Świata. Okazuje się, że Piotr Żyła nie próżnował, a jego sylwetka sprawia, że aż trudno uwierzyć, jak dobrze obecnie wygląda 35-latek. Sprawdźcie sami, jak obecnie wygląda Piotr Żyła, klikając w galerię zdjęć poniżej!

NIE PRZEGAP: Tak mieszka Robert Lewandowski! Zobacz jego wspaniałe posiadłości, aż usiądziecie z wrażenia

Sonda
Czy Piotr Żyła może być zaliczany do najlepszych skoczków w historii Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze