Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram / Piotr Żyła Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Piotr Żyła uzyskał dyplom! Towarzyszyła mu ukochana

2021-07-30 15:19

Popularny skoczek Piotr Żyła może liczyć na bardzo szerokie grono swoich fanów. Interesuje ich nie tylko postawa sportowa zawodnika, ale także i to, co robi on w życiu prywatnym. Teraz sportowiec postanowił uchylić nieco rąbka tajemnicy prezentując swoje osiągnięcie. Przy wszystkim towarzyszyła mu jego ukochana dziewczyna - Marcelina Ziętek.

Skoki narciarskie w pełnej krasie wrócą oczywiście dopiero jesienią. Do tej pory zawodnicy mają jednak sporo czasu, aby w spokoju pracować nad własną dyspozycją i postarać się o uzyskanie jak najlepsze formy na okres, w którym wszystko zacznie się na poważnie. Naturalnie w międzyczasie również odbywają się zawody, aby podtrzymać ducha rywalizacji - chociażby te z cyklu Letniego Grand Prix. Nad swoją formą pracuje zatem również i Piotr Żyła.

Zobacz też: Kubacki pokazał, co ogląda jak trenuje. Nie zgadniesz, bez szans!

Ale nie samym sportem człowiek żyje. Piotr Żyła wie doskonale, że trzeba znaleźć także odpowiedni moment na relaks. I teraz taki moment właśnie nadszedł! Skoczek ruszył wraz ze swoją ukochaną dziewczyną, Marceliną Ziętek, na Pomorze Zachodnie, aby poznawać uroki tego malowniczego zakątka Polski. Uzyskał nawet dyplom, czym sam się pochwalił w mediach społecznościowych! Pamiątka udokumentowała zdobycie świnoujskiej latarni morskiej.

Wszyscy fani Piotra Żyły mogą się tylko cieszyć z tego, że skoczek bawi się doskonale i w sposób optymalny ładuje baterie przed rozpoczęciem nowego sezonu. Gdy bowiem ruszy Puchar Świata, względem tego sportowca znowu wszyscy będą mieli ogromne oczekiwania. A zwłaszcza po takich sukcesach jak z końcówki lutego bieżącego roku, kiedy Żyle udało się wywalczyć mistrzostwo świata na skoczni normalnej w Oberstdorfie!

Kłopoty organizacyjne podczas IO w Tokio. Joanna Jóźwik pokazała wszystko
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze