Dawid Kubacki

i

Autor: Instagram/dawid.kubacki.official Dawid Kubacki

Kubacki pokazał, co ogląda jak trenuje. Nie zgadniesz, bez szans!

2021-07-30 12:57

Trwa okres przerwy od najważniejszych zmagań w skokach narciarskich. Nie oznacza to jednak oczywiście, że skoczkowie próżnują. Wręcz przeciwnie - oddają się ciężkim treningom, aby w sposób optymalny przygotować się do jesieni oraz zimy. Pracuje także Dawid Kubacki, który pokazał swoim fanom, co w międzyczasie ogląda. Tego byśmy się nie spodziewali!

Nie ma cienia wątpliwości, że Dawid Kubacki to jeden z najważniejszych polskich skoczków narciarskich. Zawodnik udowadnia swoją klasę praktycznie w każdym sezonie, walcząc o najwyższe możliwe laury. Ogromne oczekiwania względem niego będą także pod kątem zmagań 2021/2022. By jednak tym wszystkim nadziejom sprostać, już teraz sportowiec musi mocno trenować, aby nie pozwolić sobie na żaden zastój i utratę optymalnej dyspozycji.

Żona Kubackiego o... Kubackim - ZDJĘCIA

Dawid Kubacki nie zapomina zatem o swoich obowiązkach nawet podczas wolnego. Tym razem postanowił podzielić się ze swoimi kibicami jeszcze czymś więcej. Zaprezentował nie tylko ujęcie z treningu, ale i zdradził, co ogląda podczas wykonywania kolejnych ćwiczeń. Jak się okazuje, skoczek pasjonuje się występami Polaków na igrzyskach olimpijskich i chyba nieco niespodziewanie dla swoich fanów raczył się emocjami związanymi z siatkówką plażową.

Zobacz też: Żona Stocha z gromadką dzieci. Wyjątkowe zdjęcie trafiło do sieci

Dawid Kubacki trenuje i ogląda

i

Autor: Instagram / Dawid Kubacki Dawid Kubacki trenuje i ogląda
Dawid Kubacki trenuje i ogląda

i

Autor: Instagram / Dawid Kubacki Dawid Kubacki trenuje i ogląda

Igrzyska olimpijskie z cała pewnością są doskonałą okazją do tego, aby chłonąć wszelkie dyscypliny sportowe i kibicować także zawodnikom uprawiających sporty pozostające na co dzień nieco bardziej w cieniu innych. Dawid Kubacki skorzystał z tej sposobności i nie ma wątpliwości, że dzięki temu także i trening upłynął mu w dużo przyjemniejszej atmosferze!

Kłopoty organizacyjne podczas IO. Joanna Jóźwik pokazała wszystko
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze