Kubacki pokazał, co ogląda jak trenuje. Nie zgadniesz, bez szans!

2021-07-30 12:57
Dawid Kubacki
Autor: Instagram/dawid.kubacki.official Dawid Kubacki

Trwa okres przerwy od najważniejszych zmagań w skokach narciarskich. Nie oznacza to jednak oczywiście, że skoczkowie próżnują. Wręcz przeciwnie - oddają się ciężkim treningom, aby w sposób optymalny przygotować się do jesieni oraz zimy. Pracuje także Dawid Kubacki, który pokazał swoim fanom, co w międzyczasie ogląda. Tego byśmy się nie spodziewali!

Nie ma cienia wątpliwości, że Dawid Kubacki to jeden z najważniejszych polskich skoczków narciarskich. Zawodnik udowadnia swoją klasę praktycznie w każdym sezonie, walcząc o najwyższe możliwe laury. Ogromne oczekiwania względem niego będą także pod kątem zmagań 2021/2022. By jednak tym wszystkim nadziejom sprostać, już teraz sportowiec musi mocno trenować, aby nie pozwolić sobie na żaden zastój i utratę optymalnej dyspozycji.

Żona Kubackiego o... Kubackim - ZDJĘCIA

Dawid Kubacki nie zapomina zatem o swoich obowiązkach nawet podczas wolnego. Tym razem postanowił podzielić się ze swoimi kibicami jeszcze czymś więcej. Zaprezentował nie tylko ujęcie z treningu, ale i zdradził, co ogląda podczas wykonywania kolejnych ćwiczeń. Jak się okazuje, skoczek pasjonuje się występami Polaków na igrzyskach olimpijskich i chyba nieco niespodziewanie dla swoich fanów raczył się emocjami związanymi z siatkówką plażową.

Zobacz też: Żona Stocha z gromadką dzieci. Wyjątkowe zdjęcie trafiło do sieci

Dawid Kubacki trenuje i ogląda
Autor: Instagram / Dawid Kubacki Dawid Kubacki trenuje i ogląda
Dawid Kubacki trenuje i ogląda
Autor: Instagram / Dawid Kubacki Dawid Kubacki trenuje i ogląda

Igrzyska olimpijskie z cała pewnością są doskonałą okazją do tego, aby chłonąć wszelkie dyscypliny sportowe i kibicować także zawodnikom uprawiających sporty pozostające na co dzień nieco bardziej w cieniu innych. Dawid Kubacki skorzystał z tej sposobności i nie ma wątpliwości, że dzięki temu także i trening upłynął mu w dużo przyjemniejszej atmosferze!

Kłopoty organizacyjne podczas IO. Joanna Jóźwik pokazała wszystko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze