Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram/Ewa Bilan-Stoch Ewa Bilan-Stoch

musiała się tym podzielić

Serce pęka na pół po tym, co Ewa Bilan-Stoch widziała na własne oczy! Żona Kamila Stocha musiała podzielić się tym przerażającym widokiem

2023-07-27 7:21

Z uwagi na fakt, że Kamil Stoch jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich skoczków, jego małżonka Ewa Bilan-Stoch również może pochwalić się sporą popularnością. Partnerka polskiego skoczka stara się wykorzystywać swoją sławę do wielu pozytywnych rzeczy, jak chociażby zwracanie uwagi ludzi na pewne problemy. Dlatego postanowiła pokazać publicznie to, co spotkała podczas jednej z kolejnych wypraw do Ukrainy. W sieci pojawiły się przerażające obrazki.

Od momentu zaatakowania Ukrainy przez reżim Putina cały świat ogląda kolejne sceny, które wywołują niepokój, lęk oraz uczucie bezsilności i współczucia dla tych, którzy znajdują się w kraju ogarniętym wojną. Ewa Bilan-Stoch raz po raz udaje się za naszą wschodnią granicę, aby w jakimkolwiek stopniu pomóc tamtejszej ludności oraz żołnierzom walczącym z Rosjanami. Ze swoich wojaży przywozi oczywiście masę zdjęć, którymi dzieli się w mediach społecznościowych i nie inaczej było podczas ostatniej podróży. Dla spotęgowania efektu, małżonka Kamila Stocha postanowiła teraz podzielić się również komentarzami, które otrzymywała do poszczególnych zdjęć. 

Ewa Bilan-Stoch widziała przerażające sceny. Wszystko pokazała publicznie, dla wielu to będzie ogromny cios

Ogrom zniszczeń, jakie mają miejsce w poszczególnych ukraińskich miastach sprawia, że serce pęka na pół. Tym bardziej, kiedy zdamy sobie sprawę z tego, co mogło dziać się tam nieco wcześniej i jaką historię mogą skrywać kolejne miejsca. Na tym właśnie skupiła się jedna z internautek, której komentarz postanowiła wyróżnić Ewa Bilan-Stoch. 

Serce pęka na pół po tym, co Ewa Bilan-Stoch widziała na własne oczy! Żona Kamila Stocha musiała podzielić się tym przerażającym widokiem

- Przerażające. Każda ta "rzecz" ma historie. Sorry, że o tym pomyślałam, ale na tym rozwalonym materacu wcześniej może kochali się ludzie, kobieta uciekła, facet zginął na froncie... A my sobie tu spokojnie żyjemy, koszmar - napisała jedna z internautek widząc czyjś dom obrócony w gruzy najpewniej po ataku bombowym rosyjskiej armii na obiekty cywilne, jakich Rosja przeprowadza tysiące. 

Sonda
Jak oceniasz decyzję o wykluczeniu Rosji z życia sportowego?
Zdjęcie Ewy Bilan-Stoch z Ukrainy

i

Autor: Instagram/ ewabilanstoch screen Zdjęcie Ewy Bilan-Stoch z Ukrainy
Najnowsze

Materiał sponsorowany