Siostra Kamila Stocha wyznała bolesną prawdę. Rodzice popełnili błąd, skoczek nie raz cierpiał

2021-09-23 9:13
Kamil Stoch
Autor: Cyfra Sport Kamil Stoch

Kamil Stoch jest jednym z najbardziej uwielbianych polskich sportowców. Polski mistrz od lat jest prawdziwą chlubą skoków narciarskich, a jego życie prywatne zawsze budzi wielkie emocje wśród fanów. Siostra mistrza olimpijskiego z Soczi wyznała, że jej rodzice popełnili pewien błąd wychowawczy, który po dziś odciska swoje piętno. Jak sama przyznała, sportowiec miał przez to cierpieć.

Kamil Stoch przez lata swojej kariery udowadniał, czemu należy do światowej elity skoczków narciarskich. Reprezentant Polski do dziś czaruje, ale mało kto wie o tym, że zmaga się po dziś z pewnym "błędem wychowawczym" popełnionym przez jego rodziców. Prawdę na ten temat przedstawiła jego siostra, Anna, w rozmowie z "Vivą".

Seksowna Katarzyna Skowrońska wyłoniła się z wody niczym syrena. Gwiazda pięknieje po rozwodzie, gorące zdjęcie

Kamil Stoch bardzo cierpiał. Wszystko przez błąd rodziców

Jak wyznaje siostra skoczka narciarskiego w rozmowie z "Vivą", Kamil Stoch po dziś ma odczuwać skutki "błędu wychowawczego" wyniesionego z domu. Wszystko przez to, że rodzice wytłumaczyli mu, że każdy żyjący człowiek jest z natury dobry. Stoch, będący od lat blasku kamer, miał w przyszłości dowiedzieć się, że rzeczywistość jest zgoła inna.

- Rodzice popełnili bardzo dużo „błędów wychowawczych”, nie nauczyli nas zazdrości, zawiści i zawziętości. Wszyscy mamy wpojone, że ludzie są dobrzy. Dlatego nas boli, gdy okaże się, że jednak nie. Mieliśmy wiele różnych sytuacji, Kamil też w swojej naiwności został nieraz wykorzystany. - mówi siostra reprezentanta Polski.

Lewandowski nie zostawia złudzeń ws. eliminacji MŚ. Pozbawia kibiców nadziei

Aby zobaczyć zdjęcia Kamila Stocha z żoną, przejdź do galerii poniżej.

Mama Stocha o tym, co ważne dla sportowca

Mimo że Stoch miał kilka razy ucierpieć z powodu dużej ufności dla ludzi, to nigdy nie zapomniał o rodzinie, o czym z kolei powiedziała jego mama. Jak sama twierdzi, prawdziwym "oczkiem w głowie" dla skoczka jest jego żona, Ewa/

- Dla niego na pewno ważna jest rodzina, zaprosił ostatnio nas wszystkich nie dlatego, żebyśmy uczcili jego sukces, tylko z okazji urodzin jego żony Ewy. - wyznaje matka reprezentanta Polski.

Sonda
Czy Kamil Stoch to najlepszy polski skoczek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze