Piotr Żyła, Kamil Stoch, Andrzej Stękała, Dawid Kubacki

i

Autor: EASTNEWS

Szokująca różnica cen biletów na skoki w Polsce i Rosji. Można złapać się za głowę!

2021-11-09 8:06

Już wkrótce rusza nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Na sam początek najlepsi skoczkowie będą rywalizowali w rosyjskim Niżnym Tagile, a juz w pierwszym tygodniu grudnia zawitają do Wisły. Wielkie dyskusje wzbudza cena, jaką trzeba zapłacić za wejściówki na zawody w Polsce, a zwłaszcza porównując ją do tej na imprezę w Rosji.

Wszyscy fani skoków narciarskich długo czekali na moment, w którym ponownie będą mogli kibicować swoim faworytom w rozgrywkach Pucharu Świata. Po kilkumiesięcznej przerwie najlepsi zawodnicy ponownie przystąpią do rywalizacji. Na sam początek powalczą w rosyjskim Niżnym Tagile, potem czeka ich wizyta w fińskiej Rucce, natomiast trzecia odsłona emocji to skocznia w Wiśle. Ceny biletów na zmagania na tej skoczni wzbudzają jednak ogromne dyskusje.

ZOBACZ TEŻ: Karolina Małysz oczarowuje urodą. Córka Adama pokazała gorące zdjęcie z Meksyku

Jak tłumaczyli szefowie Pucharu Świata w Wiśle, galopujące ceny w Polsce odbijają się także i na nadchodzącej imprezie sportowej. Trzyosobowa rodzina musiałaby wydać ponad 700 złotych, że oglądać zmagania skoczków na żywo. Portal "Sportowe Fakty" zestawił koszt wybrania się na Puchar Świata w Wiśle z ceną, jaką trzeba zapłacić za bilety na imprezę w Niżnym Tagile. Okazuje się, że w Rosji zapłaci się... od 5,5 do 14 złotych!

Sonda
Czy będziesz oglądał skoki narciarskie na antenie TVN?

Różnica jest zatem astronomiczna. Z całą pewnością jednak skoki narciarskie w Wiśle będą cieszyły się dużo większym powodzeniem niż te w Niżnym Tagile. Choć trzeba zapłacić naprawdę sporo wygląda na to, że i tym razem frekwencja podczas Pucharu Świata w Polsce powinna dopisać.

Diablo o walce Różańskiego o mistrzostwo świata
Najnowsze