Pavel Krotov

i

Autor: twitter

Okoliczności nie są znane

Tajemnicza śmierć rosyjskiego olimpijczyka i mistrza świata. 30-letni Paweł Krotow nie żyje!

2023-03-26 17:45

Świat rosyjskiego sportu pogrążył się w głębokiej żałobie po tajemniczej śmierci jednego z tamtejszych olimpijczyków. Paweł Krotow był narciarzem, który specjalizował się w skokach akrobatycznych. Mężczyzna zmarł nagle w tajemniczych okolicznościach w wieku zaledwie 30 lat.

Tajemnicza śmierć rosyjskiego sportowca wstrząsnęła tamtejszym światem sportu. Paweł Krotow był utytułowanym narciarzem stylu dowolnego. 30-latek świetnie radził sobie na arenie międzynarodowej. Największe sukcesy odnosił w 2021, gdy podczas mistrzostw świata w Ałmatach zdobył dwa medale mistrzostw świata, w tym jedno złoto w rywalizacji drużynowej.

Fatalny wypadek skoczka w Lahti! Wiatr całkowicie go zdmuchnął, chwile grozy [WIDEO]

Paweł Krotow nie żyje. Tajemnicza śmierć olimpijczyka

Paweł Krotow pojawił się także na dwóch Igrzyskach Olimpijskich - w Soczi w 2014 roku i Pjongczangu w 2018 roku. O krok od wielkiego sukcesu był w Korei Południowej, gdy zajął czwarte miejsce w rywalizacji indywidualnej.

Krotow zmarł w wieku zaledwie 30 lat w tajemniczych okolicznościach. Mężczyzna odszedł z tego świata we śnie. - Nie podano przyczyny zgonu - pisze na Twitterze rosyjski portal "Telesport".

Loteryjny konkurs w Lahti. Dramat Graneruda, Habdas najlepszy z Polaków. Reszta Polaków w kratkę

QUIZ: Czy rozpoznasz polskich mistrzów świata?

Pytanie 1 z 12
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze