Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/Justyna Żyła Justyna Żyła

Wszystko powiedziała!

Tak dogadują się dzieci Justyny Żyły z jej nową miłością! Gwiazda wszystko wyznała, prawda wyszła na jaw!

2023-12-09 10:40

Justyna Żyła postanowiła powiedzieć o swoim życiu prywatnym! W wywiadzie z "Plejadą", była żona Piotra Żyły wyznała, jak jej pociechy dogadują się z nową miłością, z którą już jest od dłuższego czasu. Cała prawda wyszła na jaw, te słowa nie pozostawiają wątpliwości!

Justyna Żyła postanowiła przedstawić nieznane szerzej szczegóły swojego życia prywatnego. Influencerka, była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" a także eks-małżonka Piotra Żyły postanowiła powiedzieć o tym, jak dzieci ze związku ze skoczkiem narciarskim dogadują się z jej nowym partnerem. Te słowa nie pozostawiają cienia wątpliwości!

Justyna Żyła szczerze o relacjach swoich dzieci z nowym partnerem. Nie pozostawiła wątpliwości

Żyła w rozmowie z "Plejadą" przekonuje, że dzieci Piotra Żyły bardzo polubiły jej nowego partnera, a on sam znajduje też szacunek u reprezentanta Polski w skokach narciarskich.

- Piotrek świetnie się z nim dogaduje. Moje i Piotrka dzieci bardzo go lubią i akceptują. Jesteśmy już trochę taką patchworkową rodziną. Jego dzieci oraz moje również świetnie się ze sobą czują - mówi Justyna Żyła.

Dlaczego Justyna Żyła nie pokazuje swojego nowego wybranka publicznie? Wszystko przez to, że boi się o prywatność swoich bliskich.

- Nie widzimy potrzeby, żeby pokazywać się razem publicznie. To nie jest kwestia tego, że chcemy się ukrywać, tylko chodzi o prywatność i anonimowość - mówi Justyna Żyła.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze