Tak teraz wygląda!

Tak wygląda teraz ciało 36-letniej Justyny Żyły. Jej uroda rozgrzewa do czerwoności, mamy zdjęcia!

2023-01-03 14:11

Justyna Żyła jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiego sportu. Była żona Piotra Żyły budziła kilka lat temu wielką sensację, mówiąc o kulisach swojego życia z reprezentantem Polski w skokach narciarskich, a jej wyznania elektryzowały całą plotkarską Polskę. O ile Żyła zaprzestała już z kontrowersjami, o tyle nadal obecna jest nadal na mediach społecznościowych, gdzie prezentuje swoje wdzięki. Kiedy zobaczycie zdjęcia 36-letniej Justyny Żyły to nie będziecie mogli uwierzyć, jak pięknie wciąż wygląda.

Justyna Żyła jeszcze kilka lat temu była na ustach każdego miłośnika sportów zimowych w Polsce. Celebrytka wsławiła się rozwodem z Piotrem Żyłą i przy okazji opowiadała o czasach małżeństwa ze skoczkiem narciarskim i robiła to w sposób, który wzbudzał wielkie kontrowersje. To jednak przeszłość. Sama Żyła w ciągu kilku lat przestała wzbudzać skandale i skupiła się na swojej pracy i wychowywaniu dzieci. Trzeba jednak przyznać, że wciąż jest wielką pięknością, a jej publikacje w mediach społecznościowych wprost powalają. Jej gorące zdjęcia wprost trzeba zobaczyć.

Justyna Żyła wygląda olśniewająco. Jej zdjęcia powalają! Tak teraz wygląda

Uroda Justyny Żyły przez lata była tematem komentarzy ze strony fanów sportów zimowych. Celebrytka w okresie swojej największej popularności brała nawet udział w rozbieranej sesji w "Playboyu". Równie piękne, ale już mniej odważne ujęcia gwiazdy znaleźć możemy na jej mediach społecznościowych, gdzie regularnie się udziela. Trzeba przyznać, że w wieku 36 lat wygląda wprost olśniewająco. Aby zobaczyć najnowsze, gorące zdjęcia Justyny Żyły, przejdź do galerii poniżej.

Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany