Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Nieprawdopodobne

Tak zmieniło się ciało 36-letniej Justyny Żyły. Pokazała seksowne zdjęcie sprzed lat, nieprawdopodobne

2023-01-22 16:09

Justyna Żyła postanowiła zadziwić swoich fanów na mediach społecznościowych. Celebrytka, która znana jest ze względu na swoje małżeństwo i głośny rozwód z Piotrem Żyłą postanowiła pokazać na swoich mediach społecznościowych zdjęcie sprzed lat, na którym występuje w wyjątkowo zjawiskowej kreacji. Trzeba przyznać, że od tego czasu celebrytka zmieniła się w sposób wprost nieprawdopodobny.

Justyna Żyła postanowiła zaskoczyć swoich widzów! Celebrytka, o której przed laty było niezwykle głośno w mediach przez jej rozwód z reprezentantem Polski w skokach narciarskich, Piotrem Żyłą, pokazała na swoich mediach społecznościowych zdjęcie sprzed lat, gdzie prezentowała się w wyjątkowo zjawiskowej kreacji. To aż ciężko uwierzyć, jak gwiazda się zmieniła.

Justyna Żyła postanowiła pokazać, jak się zmieniła. Nieprawdopodobna przemiana

Trzeba przyznać, że swego czasu rozwód między Justyną Żyłą a Piotrem Żyłą był tematem, który bardzo elektryzował opinię publiczną. Celebrytka publicznie zarzucała swojemu byłemu mężowi rozpad małżeństwa i opowiadała o trudach związku z nim w mediach społecznościowych, a także atakowała jego nową partnerkę, Marcelinę Ziętek. Tamte wydarzenia sprawiły, że eks-żona skoczka stała się osobą rozpoznawalną i dostała propozycję od słynnego tanecznego show "Taniec z Gwiazdami". Najnowsza publikacja Żyły na mediach społecznościowych tyczy się właśnie tego okresu w jej życiu i występu w show Polsatu. Na zdjęciu dokładnie zauważyć możemy, jak dużą przemianę przeszła gwiazda.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze