Ukraina - Polska 4:1. Lekcja twardego hokeja

2011-04-21 10:24

Po dwóch wygranych hokejowa reprezentacja Polski dostała od gospodarzy turnieju, zespołu Ukrainy, twarda lekcję hokeja. Przgeraliśmy 1:4.

Ukraińcy pokazali drużynie Wiktora Pysza na czym polega prawdziwy męski hokej. Dominujący  siłą zawodnicy gospodarzy od pierwszej tercji zdominowali wydarzenia na lodowisku. Dość powiedzieć, że w pierwszych 20 minutach strzelali na naszą bramkę 12 razy, a nasi tylko 2. Dopiero w przerwie między tercjami trenerowi Pyszowi udało się nieco przeorganizować nasz zespół i tchnąć w niego wolę walki. Niestety właśnie w II tercji Ukraińcy zagrali najskuteczniej i zdobyli trzy gole.

Szanse na awans do Top Division jeszcze teoretycznie biało-czerwonym pozostały. Dziś nasi grają z Kazachstanem, który do tej pory wygrał w Kijowie wszystkie mecze.

Ukraina - Polska 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)