Znany sportowiec zginął potrącony przez ciężarówkę

2021-10-14 10:50
Znicz, świeczka
Autor: Shutterstock Znicz, świeczka

Tragedia miała miejsce kilka dni temu w Chabarowsku. 23-letni utytułowany łyżwiarz szybki Rusłan Zacharow zginął w wyniku wypadku z udziałem ciężarówki. Agencja TASS potwierdziła informację u służb ratowniczych, stosowny komunikat wydała także rosyjska federacja. Zacharow był medalistą wielu najpoważniejszych imprez światowych.

Rosyjskie media zasięgnęły też informacji w sprawie wypadku w wydziale policji drogowej Terytorium Chabarowskiego. Wypadek miał miejsce 10 października o 6.10 rano czasu lokalnego na ulicy Karola Marksa w Chabarowsku. Kierowca samochodu dostawczego toyota dyna zderzył się z pieszym poruszającym się w tym samym kierunku. Kierowca był trzeźwy. Młody mężczyzna z urazem głowy trafił do szpitala. „Zmarł na oddziale intensywnej terapii, nie odzyskując przytomności” – powiadomiła lokalna policja ruchu drogowego.

Wyciekły przerażające fakty o Adamie Kownackim. Aż ciarki przechodzą po plecach, fatalna diagnoza

Zacharow był medalistą Pucharu Świata juniorów w łyżwiarstwie szybkim, wielokrotnym mistrzem Rosji, stawał na podium mistrzostw świata juniorów oraz innych zawodów międzynarodowych. Specjalizował się w sprincie na 500 i 1000 m.

Sonda
Czy kara od 2 do 12 lat za spowodowanie śmiertelnego wypadku jest sprawiedliwa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE