Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram / Piotr Żyła Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Żyła pokazał olbrzymią lufę. Usiadł i zaczął śmiać się jak dziecko

2021-08-02 13:18

Piotr Żyła wypoczywa przed kolejnymi wyzwaniami sportowymi. Część polskich skoczków wybrała się na urlop za granicę, jednak „Wiewiór” postanowił czas wolny spędzić w Polsce w towarzystwie swojej ukochanej. Obecnie skoczek bawi się w Świnoujściu i stwierdzenie „bawi” jest tu niezwykle trafne. Piotr Żyła udostępnił niedawno nagranie, na którym steruje… potężnym działem z czasów II wojny światowej!

Piotr Żyła to ulubieniec polskich fanów. Wielką sympatię zaskarbił sobie świetnymi wynikami w skokach narciarskich oraz specyficznym poczuciem humoru. Nawet w lecie, gdy do zimowych zawodów jeszcze daleko, Piotr Żyła przyciąga uwagę fanów z naszego kraju. Bardzo aktywny w mediach społecznościowych skoczek udostępnia wiele materiałów ze swoich wakacji, na które wybrał się wraz z ukochaną, Marceliną Ziętek, gwiazdą seriali stacji TVN. Inaczej niż Andrzej Stękała czy Dawid Kubacki Piotr Żyła nie wybrał się na wakacje poza granice naszego kraju, udał się natomiast nad polskie morze, do Świnoujścia. Tam wraz ze swoją partnerką korzysta z wielu atrakcji turystycznych. Jedną z nich, jak się okazało, jest… potężne działo z czasów II wojny światowej!

Poznaliśmy prawdę na temat relacji Piotra Żyły z dziećmi. Dowiedz się więcej z galerii poniżej:

Piotr Żyła steruje wielkim działem i… cieszy się jak dziecko

Nie od dziś mówi się, że niektórzy mężczyźni nigdy nie dorastają, tylko zmieniają zabawki na większe. Z drugiej strony dość kontrowersyjne może być nazywanie potężnego działa z II wojny światowej „zabawką”. Niemniej jednak Piotr Żyła wyglądał na niezwykle zadowolonego, mogąc siąść za „sterami” śmiercionośnej broni. Działo jest udostępnione dla zwiedzających i zachowane jest w doskonałym stanie, dzięki czemu można je łatwo obracać czy ustawiać kąt nachylenia lufy. Piotr Żyła nie omieszkał sprawdzić, jak wygląda sterowanie taką potężną bronią, a wszystko można obejrzeć na wideo, które polski skoczek udostępnił na Instagramie. - kto się jeszcze nie boi? To pa tera - napisał jeszcze Piotr Żyła pod beztroskim nagraniem.

Najnowsze