Agnieszka Radwańska

i

Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS Agnieszka Radwańska

tego nikt się nie spodziewał

Agnieszka Radwańska może zawstydzić wielu celebrytów! Legenda tenisa pokazała swój sprzęt, jego cena zaskoczy tłumy

2022-09-19 13:27

Agnieszka Radwańska przez lata swojej kariery zapracowała na miano jednej z legend polskiego sportu, a co za tym idzie zarobiła pokaźną sumę pieniędzy. Teraz ikona polskiego tenisa ma czas, aby realizować swoje pasje oraz aktywnie spędzać wolny czas, jednak okazuje się, że nie szasta swoimi pieniędzmi na lewo i prawo, o czym doskonale świadczy jedno z jej ostatnich zdjęć.

W historii polskiego sportu pojawiło się wiele osób, które przez swoje dokonania, liczbę wygranych trofeów oraz pozycję na świecie w danej dziedzinie zapracowały sobie na miano prawdziwych ikon. Do ich grona bez dwóch zdań zalicza się również Agnieszka Radwańska. Co jasne, w parze na sławą i osiągnięciami idą również olbrzymie pieniądze, które gwiazdy sportu i celebryci często wydają na swoje przyjemności. Okazuje się jednak, że Radwańska pomimo tego, że zarobiła w swojej karierze olbrzymie pieniądze, nie jest zbyt rozrzutna, o czym doskonale świadczy jej zdjęcie wykonane podczas aktywnego spędzania wolnego czasu. 

Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV założyła obcisłą sukienkę i się zaczęło... Internauci nie mogli sobie tego odmówić

Agnieszka Radwańska pokazała swój sprzęt i... może zawstydzić wiele gwiazd sportu. Jego cena może może zaskoczyć

Ikona tenisa postanowiła bowiem wybrać się nad polskie morze, gdzie aktywnie spędzała czas, m.in. jeżdżąc po wybrzeżu rowerem. Okazuje się jednak, że w dobie wszelakich szaleństw celebrytów, którzy spełniają najróżniejsze zachcianki, Agnieszka Radwańska postawiła na dość skromny rower, na który zdecydowanie mogłaby sobie pozwolić większa część społeczeństwa. 

Wygląd Conora McGregora wywołał ogromne poruszenie! Krótki film legendy UFC wielu może przerazić

Sprawdźcie, jaki majątek ma Agnieszka Radwańska, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Kto jest lepszy: Iga Świątek czy Agnieszka Radwańska?

Agnieszka Radwańska może zawstydzić wielu celebrytów! Legenda tenisa pokazała swój sprzęt, jego cena zaskoczy tłum

Okazuje się bowiem, że rower, którym nad polskim morzem przemieszczała się Agnieszka Radwańska to BBF Nexus 7 w turkusowym kolorze, który można zakupić za ok. 2 tysiące złotych. Biorąc pod uwagę obecne ceny rowerów w specjalistycznych sklepach, cena ta nie zalicza się do zbyt wysokich, przez co ikona tenisa może zawstydzić wielu celebrytów nie zwracających uwagi na ilość wydawanych pieniędzy na swoje zachcianki. 

Radosław Majdan całkiem zaskoczył Małgorzatę Rozenek! Były bramkarz zrobił żonie ogromną niespodziankę

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze